ایده های جذاب و کاربردی جهت بسته بندی شمع

تورنگ / 20 مرداد 1401

انواع بسته بندی شمع در بازار وجود دارد که در این مقاله می‌خواهیم در مورد انواع جعبه بسته بندی شمع صحبت کنیم. شمع یک وسیله تزئینی محسوب می‌شود که برای هدیه نیز انتخاب مناسبی است. به همین دلیل بسته بندی علاوه بر محافظت از پارافین شمع باید لوکس باشد یا جنبه تزئینی داشته باشد. بسته بندی شمع عدد با بسته بندی شمع بودار و آروماتیک فرق می‌کند زیرا از شمع تولد تنها یک‌بار استفاده می‌شود اما شمع های بودار بارها در خانه استفاده می‌شوند. قبل از خرید جعبه شمع بهتر مقاله زیر را بخوانید تا با انواع بسته بندی شمع آَشنا شوید و بهترین را انتخاب کنید.

بسته بندی شمع با کاغذ مومی

بسته بندی شمع با کاغذ کرافت

بهتر است قبل از قرار دادن شمع در پاکت یا جعبه شمع، آن را در کاغذ کرافت بسته بندی کنید تا آسیبی به شمع نرسد. چند عکس در رابطه با بسته بندی شمع با کاغذ کرافت در این مقاله جهت ایده قرار داده ایم که برای کسانی که بسته بندی شمع در منزل انجام می‌دهند نیز کاربردی است. می‌توان تکه ای از کاغذ کرافت را جهت کاور شمع استفاده کرد که اگر بسته بندی شمع برای فروش باشد گوشه ای از شمع جهت انتخاب مشتری نمایان باشد. 

خريد آنلاين کاغذ کرافت

 

بسته بندی شمع با کاغذ کرافت

جعبه شمع مقوایی

جعبه شمع مقوایی یک بسته بندی ساده برای شمع است. تقریباً برای هر نوع شمعی می‌توان سایز مناسب جعبه مقوایی را پیدا کرد. جعبه شمع مقوایی را می‌توان به‌راحتی با یک اتیکت هدیه  و نخ کنفی و کاغذ گیپور و لیبل پشت چسب دار تزئین کرد. برندهایی که می‌خواهند جلوه لوکس تری به محصولاتشان بدهند از جعبه شمع سفید استفاده می ‌کنند. برای محافظت بیشتر می‌توان جعبه هایی از جنس کارتن استفاده کرد و جعبه کرافت برای شمع های مینیمال با بو و عطرهای الهام گرفته از طبیعت مناسب هستند.

انواع جعبه بسته بندی شمع، جعبه شمع مقوایی

می‌توانید با کاغذ کرافت انواع جعبه شمع فانتزی را بسازید.

انواع جعبه بسته بندی شمع، جعبه مقوایی، جعبه کارتنی، جعبه کرافت

طلق بسته بندی شمع

جعبه شمع طلقی یا طلق بسته بندی شمع یک نوع بسته بندی شمع است که زیاد در مغازه ها دیده می‌شود. مغازه‌دارها از طلق برای نشان دادن محصولات و شکل شمع استفاده می‌کنند. جعبه طلقی اجازه می‌دهد که مشتری‌ها بدون اینکه به شمع دست بزند و باعث ایجاد خش یا لکه روی شمع بشوند آن را وارسی کنند. طلق بسته بندی شمع برای بسته بندی شمع استوانه، شمع فانتزی، شمع ژله‌ای، شمع وارمر و... استفاده می‌شود. معمولاً مغازه‌دارها بعد از خرید جعبه طلقی شمع را در یک جعبه کارتنی قرار می‌دهند تا کالا خراب نشود.

طلق بسته بندی شمع

هارد باکس

هارد باکس یک نوع بسته بندی کادویی و جعبه لوکس محسوب می‌شود که نسبت به جعبه شمع مقوایی، طلق بسته بندی شمع و حتی کارتن ضخیم‌تر است. هاردباکس یا جعبه سخت جنبه تزئینی دارد و برای بسته بندی شمع لوکس، شمع کادویی و شمع های خاص استفاده می‌شود. 

خرید آنلاین انواع جعبه کیبوردی کرافت

 جعبه شمع لوکس

باید به این نکته توجه کنید که قبل گذاشتن شمع در جعبه های بالا اولین مرحله بسته بندی شمع با پلاستیک است تا از هرگونه خش خوردگی و ترک خوردن جلوگیری شود. شمع های تزئینی که به عنوان دکوری استفاده می‌شوند باید در بسته بندی قرار بگیرند که زیبایی آن‌ها را به‌خوبی نمایش دهد. شمع های وارمر و شمع تولد نیاز به بسته بندی خاصی ندارند. هارد باکس و جعبه های فانتزی هم در موقعیت‌های خاص استفاده می‌شوند و بسته بندی همه شمع ها با هارد باکس ازلحاظ هزینه کار عاقلانه‌ای نیست. قبل از خرید جعبه بسته بندی شمع به این نکات توجه کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

بسته بندی شمع با سلفون

بسته بندی شمع با سلفون نیز یکی از روش های بسته بندی شمع برای فروش است. بسته بندی شمع با سلفون یا پلاستیک یک روش ارزان قیمت نسبت به سایر بسته بندی های شمع است و برای کسانی که بسته بندی شمع در منزل انجام می‌دهند یک گزینه مناسب است.

خريد آنلاين سلفون بسته بندی

بسته بندی شمع با سلفون

بسته بندی شمع با کاغذ مومی

می‌توان از کاغذ مومی نیز برای محافظت از شمع در هنگام بسته بندی و حمل و نقل استفاده کرد تا آسیبی به شمع نرسد.

خريد کاغذ مومی

بسته بندی شمع با کاغذ مومی

می‌توان جهت بسته بندی شمع از پاکت کرافت نیز استفاده کرد.

خريد پاکت کرافت

بسته بندی شمع با پاکت کرافت


نظرات و پرسش و پاسخ

نظر و یا پرسش خود را در مورد این مقاله مطرح نمایید.
در صورت تمایل شماره خود را وارد کنید تا بعد از پاسخ از طریق پیامک به شما اطلاع دهیم. (این شماره به دیگران نمایش داده نمی‌شود)

مقالات مرتبط

ایده بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی
ایده بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی

در این مقاله ایده های جذاب و کاربردی برای بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی به همراه نکات آموزشی در بسته بندی و ارسال آن را توضیح دادیم.

مطالعه مقاله
بسته بندی گل و گلدان با نایلون و پاکت و کاغذ و سلفون
بسته بندی گل و گلدان با نایلون و پاکت و کاغذ و سلفون

شما با استفاده از کاغذ رنگی گل فروشی، سلفون، نایلون و پاکت می‌توانید ظاهر گل و گلدان و دسته گل خود را جذاب کنید.

مطالعه مقاله
بهترین روش بسته بندی زیبا و خوب و جذاب
بهترین روش بسته بندی زیبا و خوب و جذاب

بسته بندی کاغذی کرافت یک روش بسته بندی زیبا و خوب و جذاب است که در سراسر جهان، مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است.

مطالعه مقاله