لینک خرید و آموزش بسته بندی کادو با کاغذ کرافت

زینب علیجانی / 5 بهمن 1399

آموزش کادو کردن با کاغذ کرافت، تزئین کادو با گل ها

یادگرفتن بسته بندی کادو برای هدیه دادن در مواقع خاص مثل هدیه ولنتاین یا کادو تولد می‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد. حتماً نیازی نیست که از جعبه های کادویی گران قیمت یا شلوغ استفاده کنید. با یک کاغذ کرافت ساده، کاغذ کاهی یا هر رول کاغذ قهوه ای می‌توانید یک کادو پیچی زیبا انجام دهید. روش‌های کادو کردن زیادی با کاغذ کرافت وجود دارد اما همیشه ایده های جدید ارزش یادگرفتن را دارند مخصوصاً اگر به‌اندازه روش زیر راحت و زیبا باشند. با دیدن عکس های این جعبه کادو شاید فکر کنید نمی‌توانید آن را خودتان انجام دهید اما بسیار ساده تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید.

لوازم موردنیاز کادوپیچی با کاغذ کرافت

رول کاغذ کرافت

گل (می‌توانید از گل های تازه، خشک شده یا مصنوعی استفاده کنید)

ماژیک مشکی

چسب نواری

نحوه کادوپیچی با کاغذ کرافت مرحله به مرحله

همان‌طور که مشاهده می‌کنید لوازم اولیه این روش کادوپیچی خلاقانه بسیار ساده و در دسترس است.

آموزش کادوپیچی با کاغذ کرافت

اول از همه با صورت همیشگی که کادو می‌کنید، وسیله موردنظر را با کاغذ کرافت بپیچید. و بعد نقاشی یک گلدان، شیشه یا کوزه را با استفاده از ماژیک مشکی رویش بکشید. برای کشیدن نقاشی می‌توانید از تصاویر گوگل کمک بگیرید، از روی یک گلدان واقعی نقاشی کنید یا به‌راحتی طرح زیر را کپی کنید و همان را بکشید. نیازی نیست که حتماً نقاشی را عالی بکشید. در این بسته بندی هرچه نقاشی قدیمی‌تر به نظر برسد تا به سبک کاغذ کرافت بخورد بهتر است.

بسته بندی کادو با کاغذ کرافت

در این مرحله نوبت به گذاشتن گل ها روی کاغذ کادو است. اول گل ها را روی طرحی که کشیدید بزارید تا بفهمید گل ها باید به چه اندازه ای باشند بعد که روی تعداد گل ها و اندازه به نتیجه رسیدید آن را قیچی کند و با یک تکه چسب نواری بچسبانید. گل ها نباید از بغل های گلدان بیرون بزنند تا این تصویر که در داخل گلدان قرار دارند به‌راحتی به چشم بیاید.

ایده کادو کردن با کاغذ کرافت

همان‌طور که می‌بینید این روش کادو کردن در دو مرحله تمام می‌شود و یکی از زیباترین بسته بندی های کادویی است که می‌توانید در مناسبت های خاص به دیگران هدیه دهید. اگر همچنان با نقاشی کردن مشکل دارید یا می‌ترسید نتیجه نهایی خوب از آب درنیاید همیشه می‌توانید گل ها را با نخ کنفی مثل عکس زیر روی بسته بندی کادو بپیچید.

بسته بندی هدیه، کادو کردن، آموزش کادوپیچی

 

روش دوم برای تزئین کاغذ کادو کرافت

کاغذ کادو کاهی، کادو کاغذ کاهی

کاغذ کرافت بسيار زيبا، باکيفيت، ارزان قيمت و در دسترس است به همين علت ما سعي مي‌کنيم تا روش هاي خلاقانه براي بسته بندی هر نوع کالا يا هديه را معرفي کنيم تا همه کسب و کار ها بتوانند با بودجه کم بسته بندي جذاب و مشتري پسندي داشته باشند. شما براي اين کار به مداد، پاک کن، ماژيک، قيچي و خط کش نياز داريد.

براي شروع کاغذ کرافت را به‌اندازه دلخواه قيچي کنيد. اصولا طول کاغذ بايد دو برابر طول چيزي باشد که مي‌خواهيد بسته بندي کنيد. بعد با کمک خط کش به‌صورت مورب خطوط کمرنگي بامداد به شکل زير بکشيد.

کادوپیچی با کاغذ کرافت

حالا با ماژيک شروع کنيد و هر چيزي که مي‌خواهيد را روي اين خطوط بنويسيد. شما مي‌توانيد اسم برند، شعار برند، اسم شخص خاص، کلمه خاص يا هر چيزي که دوست داريد را بنويسيد فقط بايد به چند نکته دقت کنيد: اگر کلمه‌ يا جمله شما تمام شد آن را همان‌طور رها نکنيد و آن‌قدر ادامه دهيد تا تمام خط پر شود. اگر در حل نوشتن به انتهاي خط رسيديد و جمله و کلمه شما نيمه‌کاره ماند، ادامه آن را از خط بعدي از سر بگيريد تا نوشته‌ها جلوه بهتري پيدا کنند. شما مي‌توانيد از ماژيک مشکي يا رنگي (و حتي مجموعه‌اي از چند رنگ) استفاده کنيد. شما مي‌توانيد بر اساس سليقه شخصي يا در نظر گرفتن علايق مشتري ها نوشته‌ها را عوض کنيد و حتي به زبان هاي فارسي و انگليسي و... بنويسيد. و ترجیحا خوش خط باشيد.

بسته بندی کادو با کاغذ کرافت، کاغذ کادو کاهی

بعدازاينکه کارتان با نوشتن تمام شد کمي صبر کنيد تا جوهر ماژيک کاملا خشک شود تا بتوانيد بدون ايجاد لکه خط هايي که بامداد کشيده بوديد را پاک کنيد. حالا که کاغذ کادو شما آماده است کالا موردنظر را با آن بپيچيد و از کار زيبايي که انجام داديد لذت ببريد. براي تزئينات بيشتر مي‌توانيد از روبان هاي رنگي، کاموا، نخ کنفي، تگ هدیه  و... براي بستن کالا استفاده کنيد و اجسام بامزه مثل يک گل، شاخه کوچک، چند برگ يا يک اتيکت دست نوشته کوچک را به آن اضافه کنيد. هميشه جزئيات کوچک که ممکن است از نظر بقيه غيرکاربردي به نظر برسند چيز هايي هستند که باعث پيشرفت يا پسرفت يک کسب و کار مي‌شوند.

خرید آنلاین انواع لوازم بسته بندی

کادو کردن با کاغذ کرافت، هدیه بسته بندی با کاغذ کرافت

اگر به ساختن کاغذ کادو کرافت علاقه مند شده‌ايد و مي‌خواهيد روش هاي ديگري را ياد بگيريد و امتحان کنيد، مطمئنا اگر چرخي در وبلاگ ما بزنيد انواع روش هاي خلاقانه بسته بندي ساده را مي‌بينيد و حتما مي‌توانيد چيزي پيدا کنيد که با بودجه و لوازم در دسترس شما همخواني داشته باشد. توصیه می‌شود در هنگام خرید کاغذ به قیمت کاغذ و کیفیت آن توجه کنید.

 

خرید آنلاین انواع کاغذ کرافت


نظرات و پرسش و پاسخ

نظر و یا پرسش خود را در مورد این مقاله مطرح نمایید.
در صورت تمایل شماره خود را وارد کنید تا بعد از پاسخ از طریق پیامک به شما اطلاع دهیم. (این شماره به دیگران نمایش داده نمی‌شود)

مقالات مرتبط

تفاوت کاغذ کرافت سفید و قهوه ای چیست؟
تفاوت کاغذ کرافت سفید و قهوه ای چیست؟

کاغذ کرافت چه رنگهایی دارد؟ تفاوت کاغذ کرافت سفید و کاغذ کرافت قهوه ای چیست؟ بعضی از افراد فکر می‌کنند کاغذ کرافت قهوه‌ای و سفید تقریبا یک‌چیز هستند و فرقی باهم ندارند اما...

مطالعه مقاله
ایده های جذاب برای تزیین، بسته بندی و کادو کردن کتاب
ایده های جذاب برای تزیین، بسته بندی و کادو کردن کتاب

آموزش نحوه کادو کردن کتاب، ایده بسته بندی و تزیین کتاب برای هدیه به همراه لینک خرید لوازم مورد نیاز در این مقاله آورده شده است.

مطالعه مقاله
ایده های جذاب و خلاقانه برای بسته بندی کادو تولد
ایده های جذاب و خلاقانه برای بسته بندی کادو تولد

در این مقاله به معرفی یکسری از لوازمی که برای کادوپیچی و بسته بندی هدیه مورد نیاز هستند پرداخته‌ایم...

مطالعه مقاله