آموزش نحوه کادو کردن جدید و خلاقانه

زینب علیجانی / 20 بهمن 1399

بسته بندی کادویی که زیبا باشد تأثیر زیادی روی هیجان و ارزش هدیه دارد. بعضی از کاغذ کادو ها و کادوپیچی ها انقدر جذاب هستند که پاره کردن و باز کردن آن‌ها کار سختی است. از همین روش های کادو کردن خاص هم می‌توان برای بسته بندی کالا های مختلف استفاده کرد تا همین حس هیجان و مهم بودن را به مشتری منتقل کرد. روش های کادو کردن خلاقانه ساده‌تر از آن چیزی هستند که فکر می‌کنید و با لوازم ارزان قیمت و ساده می‌توان این ایده ها را به‌راحتی پیاده کرد. این نحوه کادو کردن که در ادامه یاد می‌گیرید کمی پیچیده‌تر از روش های معمولی است و به همین دلیل بسیار جذاب تر و خاص تر است. اگر مراحل زیر را با دقت دنبال کنید این کادوپیچی را به‌راحتی یاد می‌گیرید.

 

لوازم موردنیاز

کاغذ کرافت

نخ کنفی

قیچی

چسب نواری

برگ یا لوازم تزئینی دیگر

 

آموزش کادو کردن

برای شروع مقداری از کاغذ کرافت را به صورتی ببرید که کاملاً کادو شما را پوشش دهد. برای اینکه در این روش کادو کردن به تا کردن های بیشتری نیاز است باید کاغذ کرافت را تقریباً 30 سانت بیشتر از حالت معمولی که برای کادو کردن انتخاب می‌کنید ببرید و بعد آن را از وسط تا کنید.

آموزش نحوه کادو کردن هدیه به شکلی راحت و خلاقانه

از قسمتی که تا کردید شروع کنید و به حالت آکاردئونی یا بادبزنی به اندازه 1.5 الی 2 سانتی متر کاغذ را تا کنید.

آموزش کادو کردن بادبزنی، آموزش آسان کادو کردن خلاقانه

حالا کاغذ را باز کنید و فضای بین کاغذ های تا شده را با کمک دست ها به حالت U دربیاورید. در این مرحله ممکن است قسمت های تا شده در جهت‌های متفاوتی باشند که فعلاً مهم نیست.

نحوه کادو کردن آکاردئونی و بابزدنی جعبه و کتاب

حالا قسمت های تا شده سمت چپ را به سمت پایین صاف کنید و با چسب محکم کنید و قسمت های تا شده سمت راست را به سمت بالا صاف کنید و چسب بزنید.

آموزش کادو کردن جعبه مستطیلی با روشی ساده و خلاقانه

قسمت های تا شده را دقیقاً در وسط هدیه قرار دهید و از اینجا به بعد مثل یک کاغذ کادو معمولی به کادوپیچی ادامه دهید. برای جذاب تر شدن این روش بسته بندی کادو می‌توانید با نخ کنفی آن را ببندید و مقداری از گیاه و برگ های طبیعی به آن اضافه کنید.

نحوه کادو کردن جدید و خلاقانه در خانه با روشی آسان

 


نظرات و پرسش و پاسخ

نظر و یا پرسش خود را در مورد این مقاله مطرح نمایید.
در صورت تمایل شماره خود را وارد کنید تا بعد از پاسخ از طریق پیامک به شما اطلاع دهیم. (این شماره به دیگران نمایش داده نمی‌شود)

مقالات مرتبط

آموزش بسته بندی لباس با کاغذ کرافت
آموزش بسته بندی لباس با کاغذ کرافت

کاغذ کرافت به دلیل دوام و قابلیت بازیافت بالا، انتخاب محبوبی برای بسته ‌بندی است. استفاده از مواد بسته ‌بندی پایدار مثل کاغذ کرافت نه‌تنها...

مطالعه مقاله
آموزش نحوه ساخت کاغذ کرافت
آموزش نحوه ساخت کاغذ کرافت

کاغذ کرافت، نوعی کاغذ قوی و مقاوم است که بیشتر برای بسته‌بندی استفاده می‌شود. در اینجا، مراحل ساخت کاغذ کرافت را به طور مفصل توضیح می‌دهیم...

مطالعه مقاله
تفاوت کاغذ کرافت سفید و قهوه ای چیست؟
تفاوت کاغذ کرافت سفید و قهوه ای چیست؟

کاغذ کرافت چه رنگهایی دارد؟ تفاوت کاغذ کرافت سفید و کاغذ کرافت قهوه ای چیست؟ بعضی از افراد فکر می‌کنند کاغذ کرافت قهوه‌ای و سفید تقریبا یک‌چیز هستند و فرقی باهم ندارند اما...

مطالعه مقاله