ایده های جذاب برای تزیین، بسته بندی و کادو کردن کتاب

زینب علیجانی / 23 خرداد 1401

آموزش نحوه کادو کردن کتاب

کتاب یکی از بهترین و متداول‌ترین کادوهایی است که در مناسبت‌های مختلف (کادو تولد، کادو ولنتاین، کادو روز مادر و...) هدیه داده می‌شود. کادوپیچ کردن کتاب بسیار ساده است زیرا ابعاد کتاب کاملاً برای بسته بندی راحت ساخته‌شده‌اند. اگر نمی‌خواهید که کتاب را با یک کاغذ کادو معمولی بسته بندی کنید و دنبال ایده های خلاقانه تری هستید حتماً ادامه این مقاله را بخوانید.

 کادو کردن کتاب

کادو کردن کتاب با کاغذ کرافت

روش‌های ساده‌تر و ارزان‌تری از بسته بندی و تزیین کتاب با کاغذ کادو وجود دارند که وقتی آن‌ها را یاد بگیرید دیگر سراغ کادو کردن معمولی نمی‌روید. برای بسته بندی و تزئین کادو هایی که در ادامه خواهید دید به لوازم خاصی نیاز ندارید و احتمالاً همه آن‌ها را در خانه پیدا می‌کنید.

مشاهده و خرید آنلاین کاغذ کرافت

یک روش جالب برای  بسته بندی و کادو کردن کتاب استفاده از صفحات یک کتاب قدیمی است. شما می‌توانید به‌جای دور ریختن کتاب‌های قدیمی که به آن‌ها نیازی ندارید از آن‌ها برای تزیین کتاب برای کادو استفاده کنید. بر اساس سلیقه و خلاقیت خودتان می‌توانید هر شکلی که دوست دارید را از صفحات این کاغذ ببرید و روی کاغذ کادو بچسبانید. یک کاغذ کادو که قیمت ارزانی دارد و برای بسته بندی و تزیین کتاب برای کادو انتخاب مناسبی است، کاغذ کرافت است. کاغذ کرافت فضای زیادی برای ایجاد خلاقیت در اختیار شما می‌گذارد و کاربردهای زیادی دارد. 

تزیین کتاب برای کادو با برگ 

شما می‌توانید با اضافه کردن نخ کنفی و پیچیدن آن دور کتاب یا نخ های رنگی و کاموا بسته بندی و کادوپیچی کتاب خود را زیباتر کنید. یکی دیگر از روش‌های جذاب کردن جعبه کادو کتاب یا تزیین بسته بندی کتاب برای هدیه اضافه کردن اجسام زیبا مثل گل و گیاه یا برگ‌های طبیعی و مصنوعی است. البته شما می‌توانید هر وسیله‌ای که به نظر خودتان بهتر است را روی بسته بندی کتاب برای هدیه اضافه کنید.

3 روش خلاقانه و تزیین بسته بندی کتاب

گاهی اوقات جلد کتابی که انتخاب می‌کنید جذاب است یا رنگ‌های زیبایی دارد. می‌توانید از تفاوت رنگ‌های جلد کتاب با رنگ قهوه ای کاغذ استفاده کنید تا بسته بندی خاصی برای کتاب جهت هدیه  داشته باشید. برای این کار کافی است یک‌شکل متقارن روی کاغذ کادو بکشید و نیمی از آن را با نوک‌تیز چاقو ببرید و تا بزنید. حواستان باشد این کار را قبل از کادوپیچی انجام دهید تا جلد کتاب آسیب نبیند.

بسته بندی کتاب برای هدیه در پاکت کرافت

پاکت کرافت یک گزینه مناسب جهت کادو دادن کتاب است که رنگ آن حس خوبی را به کسی که به او کتابی را هدیه می‌دهیم منتقل می‌کند.

آموزش کادو کردن کتاب ساده و ارزان

مشاهده و خرید آنلاین انواع پاکت کرافت

بسته بندی کتاب برای هدیه با نخ های رنگی

برای جذاب‌تر کردن بسته بندی کتاب برای هدیه همچنین می‌توانید از کاموا، نخ های رنگی، نخ کنفی و یا تگ هدیه استفاده کنید. روش‌های کادو کردن کتابی که در بالا ذکر شد تنها برای ایده گرفتن شما است. مطمئناً شما می‌توانید با استفاده از این ایده های خلاقانه بسته بندی و کادو های زیباتری بسازید.

 

تزیین کتاب برای هدیه

مشاهده و خرید آنلاین نخ کنفی

تزیین کتاب برای کادو با گاغذ گیپور و گیفت تگ

در عکس های زیر نمونه هایی از کادو کردن کتاب با کاغذ گیپور و تگ کادو را مشاهده می‌کنید که با نخ کنفی و کاغذ کرافت یک پک کامل و جذاب برای بسته بندی هرچیزی به خصوص کتاب هستند.

مشاهده و خرید آنلاین کاغذ گیپور

کادوپیچی کتاب

آموزش کادو کردن کتاب

نحوه کادو کردن خلاقانه کتاب


نظرات و پرسش و پاسخ

نظر و یا پرسش خود را در مورد این مقاله مطرح نمایید.
در صورت تمایل شماره خود را وارد کنید تا بعد از پاسخ از طریق پیامک به شما اطلاع دهیم. (این شماره به دیگران نمایش داده نمی‌شود)

مقالات مرتبط

آموزش ساخت بسته بندی پفیلا با کاغذ کرافت به همراه ایده هایی جهت تزیین پاپ کورن
آموزش ساخت بسته بندی پفیلا با کاغذ کرافت به همراه ایده هایی جهت تزیین پاپ کورن

آموزش ساخت بسته بندی پفیلا با کاغذ کرافت به همراه ایده هایی جهت تزیین و بسته بندی پاپ کورن...

مطالعه مقاله
بسته بندی ظروف شکستنی با کمترین آسیب برای اسباب کشی
بسته بندی ظروف شکستنی با کمترین آسیب برای اسباب کشی

در این مقاله به چگونگی بسته بندی ظروف حساس و شکستنی با کمترین آسیب برای پست و اسباب کشی پرداخته ایم...

مطالعه مقاله
ایده های جذاب و خلاقانه برای بسته بندی کادو تولد
ایده های جذاب و خلاقانه برای بسته بندی کادو تولد

در این مقاله به معرفی یکسری از لوازمی که برای کادوپیچی و بسته بندی هدیه مورد نیاز هستند پرداخته‌ایم...

مطالعه مقاله