آموزش بستن پاپیون با روبان روی جعبه بسته بندی

زینب علیجانی / 23 اسفند 1399

هنگام کادو کردن و بسته بندی کردن همیشه انتخاب کاغذ کادو و نوع بسته بندی اندازه انتخاب هدیه هیجان انگیز است. یکی از ساده ترین و ارزان ترین روش های بسته بندی و کادو کردن استفاده از یک کاغذ یا کاغذ کادو معمولی به همراه یک روبان است. درست کردن پاپیون روش های زیادی دارد که کمک می کند هر دفعه ایده بسته بندی جدید و خلاقانه به نظر برسد. شما می توانید روبان های هدیه های قبلی که گرفتید و به صورت پاپیونی هستند را نگه دارید و برای کادو پیچی های بعدی استفاده کنید. بسیاری از فروشگاه ها مثل قنادی، شکلات فروشی، فروشگاه بدلیجات و... هم برای از روبان برای بسته بندی استفاده می کنند. تزئین بسته بندی با روبان ایده خوبی برای کسب و کار های آنلاین و پست کردن بسته ها است. زیرا بسیار ساده، سریع و مقرون به صرفه است. در ادامه 3 روش ساده بسته بندی با روبان را آموزش می دهیم که بسته بندی های شما را لوکس و زیبا می کنند.

مشاهده و خرید آنلاین پاکت بسته بندی

بستن پاپیون با روبان

آموزش بستن پاپیون با روبان

بستن پاپیون با روبان برای درست کردن این برش V شکل کافی است انتهای روبان را تا کنید و مقداری از نوک آن را با قیچی کج شده ببرید. یک تکه ربان دیگر را به صورت دایره در بیارید و دو انتهای آن را به هم چسب بزنید. بعد از آماده شدن دایره وسط آن را روی روبان قبلی که قیچی کردید بر اساس عکس محکم کنید. حالا یک ربان کوچکت ببرید و آن را دور نقطه وسطی که انتخاب کردید بپیچید و یک بار دیگر آن را با چسب محکم کنید. بعد از اینکه چسب ها کاملا خشک شدنند می توانید با پاپیونی که درست کردید جعبه کادو یا بسته بندی خودتان را تزئین کنید.

بسته بندی با روبان پاپیونی

مشاهده و خرید آنلاین کاغذ بسته بندی

بسته بندی جعبه با روبان

آموزش تزئین جعبه با روبان

بسته بندی جعبه با روبان روبانی که انتخاب می کنید با طولش 6 برابر جعبه باشد. جعبه را به صورت برعکس در وسط روبان بزارید. سپس روبان را به صورت شکل دوم دور هم بپیچید. حالا جعبه را برگردانید و یک گره در وسط جعبه یک گره بزنید. سپس به هر روشی که دوست دارید یک پاپیون بسازید. می توانید از تصویر بالا هم الهام بگیرید.

بستن روبان دور جعبه، بسته بندی جعبه با روبان

مشاهده و خرید آنلاین نخ کنفی

ساختن پاپیون تزئینی با روبان

آموزش پاپیون تزئینی با روبان

ساختن پاپیون تزئینی با روبان یک روبان سیم دار را که تقریبا 4 برابر طول جعبه شما است را انتخاب کنید و آن را دور جعبه کادو بپیچید و یک گره محکم بزنید. یک روبان بلند دیگر را بردارید و آن را به صورت بادبزنی(آکاردئونی) تا بزنیدو وسط آن را جمع کنید. سپس آن را روی گره قرار دهید و با استفاده از اضافه روبان دور جعبه یک گره دیگر دور روبان آکاردئونی بزنید. حالا روبان ها را کمی باز کنید تا پف کند و به شکل دلخواه برسد.

تزئین جعبه کادو با روبان

 


نظرات و پرسش و پاسخ

نظر و یا پرسش خود را در مورد این مقاله مطرح نمایید.
در صورت تمایل شماره خود را وارد کنید تا بعد از پاسخ از طریق پیامک به شما اطلاع دهیم. (این شماره به دیگران نمایش داده نمی‌شود)

مقالات مرتبط

جعبه مقوایی یا کارتن بسته بندی
جعبه مقوایی یا کارتن بسته بندی

اگر در انتخاب میان جعبه ی کارتنی و پاکت کاغذی برای بسته بندی شک دارید، در ادامه به مواردی اشاره می‌کنیم که جعبه مقوایی یا پاکت: کدام برای بسته بندی بهتر است؟

مطالعه مقاله
کارتن یا جعبه ی مقوایی چیست؟
کارتن یا جعبه ی مقوایی چیست؟

جعبه های مقوایی تعریف و اصول مشخص و مدونی ندارند. این گونه جعبه ها، به طور عموم ترکیب نا محدود دارند و از سه لایه کاغذ تولید می شوند.

مطالعه مقاله