بهترین پاکت ساندویچ برای فست فود و رستوران چیست؟

تورنگ / 12 آبان 1399

برای اینکه طعم و شکل یک ساندویچ خوشمزه حفظ شود باید در یک بسته بندی مناسب قرار بگیرد. بسته بندی ساندویچ برای محل کار یا میان وعده با بسته بندی ساندویچ مناسب رستوران و فست فود فرق می‌کند. انواع مختلف بسته بندی ساندویچ یکبار مصرف و چند بار مصرف وجود دارند اما در ادامه تنها در مورد پاکت ساندویچ و کاربرد های مختلف آن صحبت می‌کنیم.

مشاهده و خرید آنلاین پاکت مومی ساندویچ

پاکت ساندویچ مومی

کاغذ مومی حاوی یک لایه‌ی ضد روغن و ضد رطوبت است که آن را برای بسته بندی ساندویچ و همبرگر ایده‌آل می‌کند. در بین پاکت های کاغذی، پاکت مومی بیشترین کارایی را در مصارف رستوران و فست فود ها دارد زیرا می‌تواند تا مدت طولانی از ساندویچ را گرم نگه دارد و از آن محافظت کند. پاکت مومی ساندویچ در برابر خیس شدن یا روغن غذا مقاومت بسیار بالایی دارد. چاپ پاکت مومی ساندویچ در طرح های اختصاصی امکان‌پذیر است. کاغذ مومی با کاغذ روغنی تفاوت دارد و پاکت مومی ساندویچ نرم تر است، انعطاف پذیری بیشتری دارد و نیمه شفاف است.

پاکت ساندویچ مومی

پاکت ساندویچ کرافت

بسته بندی کرافت در صنایع غذایی محبوبیت زیادی دارد اما کاغذ کرافت بیشتر مناسب غذاهای خشک است. برای بسته بندی ساندویچ با کاغذ کرافت بهتر است اول ساندویچ یا همبرگر یک بار با کاغذ مومی پیچیده شود و بعد در پاکت کرافت ساندویچ قرار گیرد. پاکت ساندویچ کرافت برای غذاهایی که روغن یا رطوبت ندارند مثل ساندویچ های خشک بسته بندی ایده‌آلی است. چاپ لوگو و طرح های اختصاصی روی پاکت کرافت امکان‌پذیر است.

پاکت ساندویچ کرافت

 

پاکت ساندویچ نایلونی

پاکت ساندویچ نایلونی و پلاستیکی بیشتر مناسب ساندویچ های سرد یا فریز شده است. بسته بندی نایلونی یکی از پرمصرف‌ترین بسته بندی ساندویچ خانگی است. پلاستیک ساندویچ، پاکت نایلونی و کاور نایلونی مناسب ساندویچ های گرم نیست زیرا امکان تهویه در این بسته بندی وجود ندارد و با میعان رطوبت ساندویچ، غذا تردی و تازگی خودش را از دست می‌دهد. پاکت پنجره دار ساندویچ ترکیبی از بسته بندی کاغذی و پلاستیکی است.

پاکت ساندویچ نایلونی

همه‌ی این پاکت های ساندویچ یکبار مصرف هستند و کاربرد های مخصوص به خودشان را دارند. بهترین پاکت ساندویچ فست فود و رستوران شما بستگی به نوع سرویس غذایی که ارائه می‌دهید دارد. انتخاب پاکت ساندویچ مناسب و چاپ و طراحی مخصوص به آن می‌تواند روی تجربه‌ی مشتری از سرویس‌های شما تأثیر بسیار خوبی بذارد.

مشاهده و خرید آنلاین پاکت مومی ساندویچ

همچنین شما می‌توانید جهت خرید کلیه لوازم بسته بندی فست فود به فروشگاه اینترنتی تورنگ مراجعه کنید.


نظرات و پرسش و پاسخ

نظر و یا پرسش خود را در مورد این مقاله مطرح نمایید.
در صورت تمایل شماره خود را وارد کنید تا بعد از پاسخ از طریق پیامک به شما اطلاع دهیم. (این شماره به دیگران نمایش داده نمی‌شود)

مقالات مرتبط

ایده و نکات مهم در جذب مشتری فست فود، کافه و رستوران
ایده و نکات مهم در جذب مشتری فست فود، کافه و رستوران

جهت راه اندازی رستوران، کافه و فست فودی باید به نکاتی توجه کنید تا مشتری شما افزایش پیدا کند و...

مطالعه مقاله
بسته بندی متالایز چیست؟ انواع پاکت متالایز
بسته بندی متالایز چیست؟ انواع پاکت متالایز

پاکت متالایز از پلاستیک پلیمری ساخته می شود که با یک لایه ی آلومینیومی پوشانده شده است. پاکت متالایز ایستاده، پاکت متالایز زیپدار، پاکت متلایز ساندویچی و همبرگی از انواع بسته بندی متالایز هستند.

مطالعه مقاله
چرا  باید در انتخاب بسته بندی غذای بیرون بر دقت زیادی داشت؟
چرا باید در انتخاب بسته بندی غذای بیرون بر دقت زیادی داشت؟

در رستوران و فست فود ها انتقال باکتری‌ها و دیگر میکروب‌های آلوده از کارکنان، لوازم آشپزی، مواد غذایی، سطوح به غذا امکان‌پذیر است. این انتقال باکتری ممکن است...

مطالعه مقاله