بنرهای ورزشی در دربی

مهسا موسوی / 24 بهمن 1395

بنر یک پرچم یا بخشی از پارچه است که حامل یک نماد، لوگو، شعار یا پیام های دیگر است. در دوران خیلی دور نیز از این نوع پرچم ها یا به اصطلاح امروزی بنرها جهت نشان داد یک نماد یا پیام در محل های عمومی مثل کلیسا استفاده می شد.

چاپ بنر برای موارد مختلف و متفاوتی استفاده می شود. خیلی از این موارد عمومی تر هستند مثل چاپ بنر برای عرض تبریک، تسلیت، خیر مقدم یا اطلاع رسانی های عمومی و...

اما برخی از بنرهای چاپی موضوعات متفاوتی دارند مثل بنرهای ورزشی.

جالب است بدانید؛ حامیان باشگاه ملی فوتبال اروگوئه یک بنر 600*50 متر که بیش از 2 تن وزن دارد را چاپ کردند، گفته می شود این بنر که در آوریل 2013 در یک مسابقه فوتبال در ورزشگاه سنتناریو نمایش داده شد، بزرگترین بنر جهان است.

در بازی های مهمی مثل دربی طرفداران ورزش اغلب برای نمایش سکوها، بنر چاپ می کنند. بنرهای تیم به طور معمول شامل لوگو، نام یا نام مستعار، شعار و رنگ تیم است. در برخی موارد این نوع بنر می تواند شامل یک عکس و یا نقاشی از بازیکن مورد علاقه شما باشد. بنرهای ورزشی همچنین  به احترام بازیکنان برجسته و  مشهور و یا جهت بزرگداشت مسابقات قهرمانی چاپ می شوند. این نوع از آگهی های ورزشی به طور معمول از سقف در استادیوم آویزان می شود یا دور زمین قرار می گیرد.

در مسابقات فوتبال مخصوصا شهرآورد که مربوط به دو تیم برجسته استقلال و پرسپولیس می باشد تعداد بنرهایی که به منظور طرفداری و تشویق چاپ می شود بسیار زیاد است و علاوه بر این ها تبلیغات کنار زمین نیز بسیار گسترده می باشد چون مخاطب  زیادی دارد و مورد توجه زیادی قرار خواهد گرفت.
 

چاپ بنر

جهت دانلود مقاله روی لینک زیر کلیک کنید:
بنرهای ورزشی در دربی.pdf

 

نظرات و پرسش و پاسخ

نظر و یا پرسش خود را در مورد این مقاله مطرح نمایید.
در صورت تمایل شماره خود را وارد کنید تا بعد از پاسخ از طریق پیامک به شما اطلاع دهیم. (این شماره به دیگران نمایش داده نمی‌شود)

مقالات مرتبط

معرفی لایت باکس و انواع آن
معرفی لایت باکس و انواع آن

لایت باکس چیست، چگونه و از چه موادی تولید می‌شود؟ لایت باکس تبلیغاتی چگونه نصب می‌شود؟ از لایت باکس در کجا استفاده می‌شود؟

مطالعه مقاله
تکنیک چاپ UV چیست؟ کاربردها و مزایای آن چیست؟
تکنیک چاپ UV چیست؟ کاربردها و مزایای آن چیست؟

چاپ UV چیست و چگونه انجام می‌شود؟ چاپ UV نوعی چاپ است که ویژگی های کاملا منحصر به فردی دارد. چاپ UV که...

مطالعه مقاله
لمینت چیست و چه کاربردی در صنعت چاپ و کاغذ و مقوا دارد ؟
لمینت چیست و چه کاربردی در صنعت چاپ و کاغذ و مقوا دارد ؟

امروزه تکنولوژی به سرعت در حال توسعه است و در این فرآیند تاثیر خود را در بسیاری از زمینه ها نشان می دهد. به طوری که...

مطالعه مقاله