بنرهای ورزشی در دربی

تورنگ / 24 بهمن 1395

بنر یک پرچم یا بخشی از پارچه است که حامل یک نماد، لوگو، شعار یا پیام های دیگر است. در دوران خیلی دور نیز از این نوع پرچم ها یا به اصطلاح امروزی بنرها جهت نشان داد یک نماد یا پیام در محل های عمومی مثل کلیسا استفاده می‌شد.

چاپ بنر برای موارد مختلف و متفاوتی استفاده می‌شود. خیلی از این موارد عمومی تر هستند مثل چاپ بنر برای عرض تبریک، تسلیت، خیر مقدم یا اطلاع رسانی های عمومی و...

اما برخی از بنرهای چاپی موضوعات متفاوتی دارند مثل بنرهای ورزشی. جالب است بدانید؛ حامیان باشگاه ملی فوتبال اروگوئه یک بنر 600*50 متر که بیش از 2 تن وزن دارد را چاپ کردند، گفته می‌شود این بنر که در آوریل 2013 در یک مسابقه فوتبال در ورزشگاه سنتناریو نمایش داده شد، بزرگترین بنر جهان است.

در بازی های مهمی مثل دربی طرفداران ورزش اغلب برای نمایش سکوها، بنر چاپ می‌کنند. بنرهای تیم به طور معمول شامل لوگو، نام یا نام مستعار، شعار و رنگ تیم است. در برخی موارد این نوع  بنر می‌تواند شامل یک عکس و یا نقاشی از بازیکن مورد علاقه شما باشد. بنرهای ورزشی همچنین به احترام بازیکنان برجسته و مشهور و یا جهت بزرگداشت مسابقات قهرمانی چاپ می‌شوند. این نوع از آگهی های ورزشی به طور معمول از سقف در استادیوم آویزان می‌شود یا دور زمین قرار می گیرد. در مسابقات فوتبال مخصوصا شهرآورد که مربوط به دو تیم برجسته استقلال و پرسپولیس می‌باشد تعداد بنرهایی که به منظور طرفداری و تشویق چاپ می‌شود بسیار زیاد است و علاوه بر اینها تبلیغات کنار زمین نیز بسیار گسترده می‌باشد چون مخاطب  زیادی دارد و مورد توجه زیادی قرار خواهد گرفت.

چاپ بنر

نظرات و پرسش و پاسخ

نظر و یا پرسش خود را در مورد این مقاله مطرح نمایید.
در صورت تمایل شماره خود را وارد کنید تا بعد از پاسخ از طریق پیامک به شما اطلاع دهیم. (این شماره به دیگران نمایش داده نمی‌شود)

مقالات مرتبط

ایده بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی
ایده بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی

در این مقاله ایده های جذاب و کاربردی برای بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی به همراه نکات آموزشی در بسته بندی و ارسال آن را توضیح دادیم.

مطالعه مقاله
بسته بندی گل و گلدان با نایلون و پاکت و کاغذ و سلفون
بسته بندی گل و گلدان با نایلون و پاکت و کاغذ و سلفون

شما با استفاده از کاغذ رنگی گل فروشی، سلفون، نایلون و پاکت می‌توانید ظاهر گل و گلدان و دسته گل خود را جذاب کنید.

مطالعه مقاله
بهترین روش بسته بندی زیبا و خوب و جذاب
بهترین روش بسته بندی زیبا و خوب و جذاب

بسته بندی کاغذی کرافت یک روش بسته بندی زیبا و خوب و جذاب است که در سراسر جهان، مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است.

مطالعه مقاله