تبلیغات با ساک خرید

تورنگ / 18 اردیبهشت 1396

کالاها و هدایای تبلیغاتی می‌تواند نقش مهمی در بدست آوردن مشتریان جدید ایفا کند، یکی از هدایای تبلیغاتی که معمولا مشتری ها از دریافت رایگان آن لذت می‌برند ساک تبلیغاتی است. حتی زمانی که در یک نمایشگاه یا همایش می‌خواهید اطلاعات بیشتری راجع به کسب و کار خود در اختیار مخاطب بگذارید می‌توانید بروشور تبلیغاتی خود را در این نوع ساک های تبلیغاتی قرار داده و علاوه بر تبلیغ و معرفی برند خود، ساک خرید هم به مشتریان خود هدیه دهید.

این روش قابل انعطاف برای هدایای تبلیغاتی می‌تواند تجارت پرمنفعتی باشد زیرا شما با یک تیر، دو نشان را زده اید. در واقع با این کار علاوه بر تبلیغات، به مشتری این حس را منتقل می‌کنید که جزئی از شماست و این احساس ارتباط صمیمی با یک برند معتبر مشتری را نسبت به شما وفادار می‌کند.

حتما شنیده اید که به ساک تبلیغاتی اصطلاحا "بیلبورد همراه" نیز گفته می‌شود. این اصطلاح بدین معناست که شما با چاپ برند خود و تبلیغات روی ساک تبلیغاتی می‌توانید با صرف هزینه ای مقرون به صرفه و از طریق مشتریان وفادار خود تبلیغات گسترده ای را داشته باشید.

ساک های تبلیغاتی پارچه ای قابلیت چندین بار استفاده را دارند جایگزین مناسبی برای ساک های کاغذی و نایلونی می‌باشند. با توجه به تغییرات نگران کننده گرمایش زمین یکی از مزایای خوب این نوع ساک تبلیغاتی این است که دوست دار محیط زیست می‌باشد و تجدید پذیر است.

چاپ ساک تبلیغاتی

 

ساک خرید تبلیغاتی بسیار با دوام و استاندارد بوده و قابلیت استفاده در موارد بسیار زیادی از جمله در سوپر مارکت ها، هایپرمارکت ها، لباس فروشی ها، و تمامی فروشگاه هایی که  کالای قابل حمل  برای  مشتری را عرضه کنند دارد. برای چاپ روی ساک پارچه ای اول از همه باید توجه داشته باشید که این کالای قابل حمل که بسیار کاربردی نیز می‌باشد در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت و طرح تبلیغاتی شما روی آن اولین چیزی است که مخاطب از شما می‌بیند، پس انتخاب یک طرح جذاب و عالی گامی بسیار موثر است. 

سفارش چاپ ساک تبلیغاتی


نظرات و پرسش و پاسخ

نظر و یا پرسش خود را در مورد این مقاله مطرح نمایید.
در صورت تمایل شماره خود را وارد کنید تا بعد از پاسخ از طریق پیامک به شما اطلاع دهیم. (این شماره به دیگران نمایش داده نمی‌شود)
سحر حیدری،

مطلب بسیارخوب و مفیدی بود.


در صورت تمایل شماره خود را وارد کنید تا بعد از پاسخ از طریق پیامک به شما اطلاع دهیم. (این شماره به دیگران نمایش داده نمی‌شود)

مقالات مرتبط

کمپین چیست؟
کمپین چیست؟

کمپین مجموعه‌ای از فعالیت های برنامه ریزی شده است که برای دستیابی به یک هدف خاص در نظر گرفته می‌شود.

مطالعه مقاله
8 نکته کلیدی و راه‌های تبلیغ فروشگاه برای فروش بیشتر و افزایش مشتری
8 نکته کلیدی و راه‌های تبلیغ فروشگاه برای فروش بیشتر و افزایش مشتری

8 نکته کلیدی و راه‌های تبلیغ فروشگاه برای فروش بیشتر و افزایش مشتری در انواع فروشگاه آنلاین مانند پوشاک، لوازم آرایش و....

مطالعه مقاله
ساک دستی پارچه ای، شاپینگ بگ پارچه ای
ساک دستی پارچه ای، شاپینگ بگ پارچه ای

چاپ و خرید آنلاین انواع بگ پارچه ای، ساک خرید پارچه ای، شاپینگ بگ، ساک تبلیغاتی، چاپ روی ساک، چاپ سفارشی ساک، طراحی ساک خرید، تولیدی ساک خرید، ساک پارچه ای،

مطالعه مقاله