طراحی استیکر سفید یا شیشه ای

مهسا موسوی / 28 اردیبهشت 1396

گاهی برای جلب توجه مخاطب باید دست به کارهایی زد که جذابیت بیشتری داشته و تکراری نباشد. استفاده از استیکر روی شیشه یکی از این موارد است که اگر درست و سنجیده طراحی شود می‌تواند به خوبی توجه مخاطب را به خود جلب کند. با یک برچسب خلاقانه می‌توانید نمای ساده فروشگاه خود تزئین کرده و مورد توجه مشتری قرار دهید. شاید این کار یک روش عالی برای تبلیغ نباشد اما می‌تواند گام موثری در دیده شدن و مورد توجه قرار گرفتن فروشگاه شما داشته باشد.

در اولین گام برای شروع تصمیم بگیرید می‌خواهید از طرح یا عکس های آماده برای استیکر خود استفاده کنید یا تصمیم دارید یک استیکر خاص و منحصر به فرد داشته باشید؟

اگر قصد دارید طرحی منحصر به فرد داشته باشید، به دانلود طرح های آماده فکر نکنید، خلاقیت به خرج دهید و طرح مورد نظر خود را پیاده سازی کنید. می توانید از برنامه گرافیکی Adobe Illustrator نیز برای خلق اثر خود استفاده کنید.

بعد از طراحی مهمترین چیز انتخاب کاغذ مناسب برای چاپ برچسب است. اگر می خواهید زمینه استیکر شما شیشه باشد اید از متریال استیکر شیشه ای استفاده کنید و عنایت داشته باشید که چاپ آن باید به صورت آیینه ای (mirror ) انجام شود. در غیر اینصورت اگر طرح شما دارای پس زمینه است و می خواهید پس زمینه را حفظ کنید کاغذهای مخصوص چاپ لیبل و استیکر سفید که اصطلاحا به وینیل معروف هستند گزینه مناسبی برای شماست. در صورتی که می‌خواهید دید از داخل به بیرون فروشگاه خود را از دست ندهید پیشنهاد ما استفاده از مش است. مش به دلیل مشبک بودن دید از داخل به بیرون را از بین نمی برد.

طراحی و چاپ استیکر

فقط هنگام طراحی دقت کنید طرح خود را مطابق با اندازه کاغذ طراحی کنید تا از کادر بیرون نزند و کل صفحه را پوشش دهد. قبل از چاپ نهایی یک نمونه در مقیاس کوچکتر چاپ کنید تا مطمئن شوید همه چیز همانطور که می خواهید مدیریت شده است.

 

جهت دانلود فایل مقاله "طراحی استیکر سفید یا شیشه ای" روی لینک زیر کلیک کنید:

طراحی استیکر سفید یا شیشه ای.pdf

نظرات و پرسش و پاسخ

نظر و یا پرسش خود را در مورد این مقاله مطرح نمایید.
در صورت تمایل شماره خود را وارد کنید تا بعد از پاسخ از طریق پیامک به شما اطلاع دهیم. (این شماره به دیگران نمایش داده نمی‌شود)

مقالات مرتبط

معرفی لایت باکس و انواع آن
معرفی لایت باکس و انواع آن

لایت باکس چیست، چگونه و از چه موادی تولید می‌شود؟ لایت باکس تبلیغاتی چگونه نصب می‌شود؟ از لایت باکس در کجا استفاده می‌شود؟

مطالعه مقاله
تکنیک چاپ UV چیست؟ کاربردها و مزایای آن چیست؟
تکنیک چاپ UV چیست؟ کاربردها و مزایای آن چیست؟

چاپ UV چیست و چگونه انجام می‌شود؟ چاپ UV نوعی چاپ است که ویژگی های کاملا منحصر به فردی دارد. چاپ UV که...

مطالعه مقاله
لمینت چیست و چه کاربردی در صنعت چاپ و کاغذ و مقوا دارد ؟
لمینت چیست و چه کاربردی در صنعت چاپ و کاغذ و مقوا دارد ؟

امروزه تکنولوژی به سرعت در حال توسعه است و در این فرآیند تاثیر خود را در بسیاری از زمینه ها نشان می دهد. به طوری که...

مطالعه مقاله