مزایای خرید آنلاین

تورنگ / 24 مهر 1396

10 مزیت برتر خرید آنلاین که زندگی‌تان را آسان می‌سازد.

اینترنت به شیوه‌ی خرید کردن ما تغییرات اساسی داده است. به علت مزایای متعددی که اینترنت دارد، افراد بیشتری این روزها ترجیح می‌دهند بجای روش سنتی رفتن به فروشگاه، آنلاین خرید کنند.

برخی از دلایلی که بسیاری از افراد به خرید اینترنتی علاقه‌مند هستند، چیست و چرا این‌قدر رایج است؟ و چرا مردم‌ دوست دارند اینترنتی خرید کنند؟

10 دلیل اصلی من برای خرید آنلاین در زیر ارائه می‌شود.

آنچه در زیر ارائه شده، لیست من از ده دلیل اینکه چرا خرید آنلاین بهتر از شیوه‌ی خرید سنتی است، می‌باشد.

1. راحتی:

 راحتی بزرگ‌ترین مزیت می‌باشد. کجا شما می‌توانید ساعت 12 شب درحالی‌که لباس راحتی بر تن دارید، خرید کنید؟ صفی برای ایستادن وجود ندارد و فروشنده‌ای نیست تا در خریدهایتان به شما کمک کند؛ و شما می‌توانید فوراً خریدتان را انجام دهید. فروشگاه‌های آنلاین به شما این فرصت را می‌دهند که به‌صورت 24 ساعت و در 7 روز هفته خرید کنید و همچنین تجربه خرید بدون آلودگی را به ما پاداش می‌دهد.

هیچ جای بهتری برای خرید محصولات اطلاعاتی مانند کتاب‌های الکترونیکی وجود ندارد که بلافاصله پس از پرداخت، به‌صورت فوری در دسترس شما باشد.کالاهای قابل دانلود آنلاین خریداری‌شده، نیاز به هر نوع کالاهای مادی را از بین می‌برد که این، به محیط‌ زیست کمک می‌کند.

 

خرید اینترنتی

 

2. قیمت‌های بهتر

معاملات ارزان و قیمت‌های بهتر به‌طور آنلاین در دسترس هستند، زیرا محصولات، مستقیم از تولیدکننده یا فروشنده بدون درگیر شدن واسطه به دستتان می‌رسد. بسیاری از فروشگاه‌های آنلاین نیز کوپن تخفیف و تخفیف نیز ارائه می‌دهند. جدا از این، فروشگاه‌های آنلاین فقط ملزم به جمع‌آوری مالیات بر فروش هستند اگر آن‌ها مکان فیزیکی در کشورمان داشته باشند، حتی اگر ما از یک فروشگاه در سراسر جهان خرید کنیم.

 

3. تنوع بیشتر

گزینه‌های آنلاین شگفت‌انگیز هستند. می‌توانید چندین برند و محصولات مختلف از فروشندگان مختلف را در یک مکان دریافت کنید. شما می‌توانید در آخرین روند بین‌المللی بدون صرف پول برای هزینه سفر با هواپیما شرکت کنید. شما می‌توانید از خرده‌فروشان در سایر نقاط کشور یا حتی جهان، بدون محدودیت جغرافیایی خرید کنید. انتخاب‌های بسیار بیشتری از رنگ‌ها و اندازه‌هایی شما طریق محلی پیدا می‌کنید، در اختیار شما قرار می‌گیرد. جدا از این، موجودی کالا بسیار بیشتر است. برخی از فروشگاه‌ آنلاین حتی در مکان مقرر می‌کنند که سفارش‌ها را برای اقلام خارج از موجودی انبار بپذیرند و آن را هنگامی‌که موجودی فراهم شد، ارسال کنند. شما همچنین می‌توانید تجارت خود را به فروشگاه آنلاین دیگر که در آن محصول در دسترس است ببرید.

4.شما می‌توانید هدایا را راحت‌تر ارسال کنید. ارسال هدایا به بستگان و دوستان آسان است، مهم نیست که آن‌ها کجا هستند. در حال حاضر نیازی نیست که برای دادن یک هدیه برای مواردی چون تولدت، عروسی، سالگرد، روز ولنتاین، روز مادر، روز پدر و غیره، فاصله را بهانه کنید.

5.هزینه‌های کمتر
  بیشتر اوقات زمانی که ما خرید سنتی را انتخاب می‌کنیم، تمایل داریم هزینه‌های بسیار بیشتری را نسبت به آنچه برنامه‌ریزی کردیم، بپردازیم. دیگر هزینه‌های خارجی در مورد چیزهایی مانند بیرون غذا خوردن، حمل‌ونقل و خریدهای بدون برنامه‌ریزی وجود دارد.

6. مقایسه قیمت‌ها

مقایسه و تحقیق درباره محصولات و قیمت آن‌ها به‌طور آنلاین بسیار آسان‌تر است. همچنین، ما توانایی به اشتراک گذاشتن اطلاعات و بررسی با خریداران دیگر که تجربه دست‌اول با یک محصول یا خرده‌فروش دارند را داریم.

 

7.خرید بدون شلوغی

اگر شما مثل من هستید، زمانی که شما خرید می‌کنید از شلوغی نفرت دارید. به‌ویژه در فستیوال‌ها و یا رویدادهای خاص، می‌توانند دردسر بزرگی باشند. همچنین، هنگامی‌که جمعیت بیشتری وجود دارد، گمان می‌رود پر هرج‌ومرج تر باشد و گاهی اوقات باعث می‌شود که ما عجله کنیم. وقتی‌که من بیرون برای خرید می‌روم، افراد بدخلق، آزاردهنده و بدبو مرا آزرده می‌سازند... علاوه بر این، پارکینگ یک مسئله بزرگ است. هنگام خرید آنلاین می‌توانید از این مشکلات اجتناب کنید.

 

خرید آنلاین

 

8.خرید کمتر اجباری

اغلب اوقات زمانی که ما برای خرید بیرون می‌رویم، درنهایت چیزهایی را به‌طور اجباری می‌خریم که واقعاً نیاز نداریم. همه این‌ها بدین خاطر است که مغازه‌داران به ما فشار می‌آورند یا از مهارت‌های فروش خود استفاده می‌کنند تا ما را مجبور کنند که این خریدها را انجام دهیم. گاهی اوقات ما حتی به دلیل عدم انتخاب در این مغازه‌ها، در مورد انتخاب‌هایمان هم مصالحه می‌کنیم.

9.خرید اقلام قدیمی و یا استفاده‌نشده با قیمت‌های پایین‌تر

بازار بر روی اینترنت، خرید کالاهای قدیمی یا استفاده‌نشده با نازل‌ترین قیمت را برای ما بسیار ساده‌تر می‌سازد... همچنین، اگر ما بخواهیم اجناس آنتیک خریداری کنیم، جای بهتری برای پیدا کردن بهترین آن‌ها وجود ندارد.

10.خرید بااحتیاط آسان‌تر است

بعضی چیزها بهتر است در حریم خصوصی‌تان انجام شود. مغازه‌های آنلاین برای خریدهای بااحتیاط برای چیزهایی مانند اسباب‌بازی‌های بزرگ‌سالان، لباس‌زیر زنانه و غیره بهترین هستند.

بنابراین، آیا دلایل کافی برای انتخاب خرید آنلاین در مقایسه با خرید سنتی ارائه داده‌ام؟ لطفاً در زیر توضیح دهید که چرا شما و دیگران آن را ترجیح می‌دهید؟

چیزهایی که باید هنگام خرید از فروشگاه‌های آنلاین به خاطر بیاورید:

هنگامی‌که شما از فروشگاه‌های آنلاین خرید می‌کنید اطمینان حاصل کنید که موارد زیر را بررسی می‌کنید.

آیا فروشگاه آنلاین برای حریم خصوصی و رازداری شما ارزش قائل می‌شود؟

 آیا سیاست حریم خصوصی آن‌ها جهت مطالعه، درصورتی‌که بخواهید آن را ببینید، در دسترس می‌باشد؟
 چه مدت است که آن‌ها در تجارت هستند؟ آیا آن‌ها در تجارت با نظرات عالی از مشتریان مشهور هستند؟
آیا فروشگاه آنلاین روشی برای تماس با آن‌ها دارد؟
اگر شما از خرید خود ناراضی هستید، آیا آن‌ها یک سیاست بازپرداخت دارند؟

اگر شما موارد بالا را در نظر بگیرید، خرید اینترنتی می‌تواند به دلیل مزایای متعدد آن، یک تجربه بسیار ارزشمند باشد.


نظرات و پرسش و پاسخ

نظر و یا پرسش خود را در مورد این مقاله مطرح نمایید.
در صورت تمایل شماره خود را وارد کنید تا بعد از پاسخ از طریق پیامک به شما اطلاع دهیم. (این شماره به دیگران نمایش داده نمی‌شود)

مقالات مرتبط

عکاسی تبلیغاتی
عکاسی تبلیغاتی

کاربرد گسترده عکاسی تبلیغاتی باعث شده تا به وسیله عکاسی حرفه ای تبلیغاتی و تجاری بتوان تبلیغات گسترده و مفیدی را انجام داد.

مطالعه مقاله
چرخه رنگ چیست؟راهنمای کامل تئوری رنگ و هارمونی
چرخه رنگ چیست؟راهنمای کامل تئوری رنگ و هارمونی

تعریف تئوری رنگ Color Theory، چرخه رنگ چیست؟ color wheel و چه ارتباطی به تئوری رنگ دارد؟

مطالعه مقاله
بسته بندی هدیه های تبلیغاتی و انواع مختلف آن
بسته بندی هدیه های تبلیغاتی و انواع مختلف آن

این مطلب نکته های مهم در بسته بندی را مورد توجه قرار می دهد و در پایان در می یابیم که کدام بسته بندی برای کادو و هدیه های تبلیغاتی مناسب تر است...

مطالعه مقاله