4 ایده بسته بندی مناسبتی و ویژه با کاغذ کرافت

زینب علیجانی / 9 بهمن 1399

اگر از کاغذ کرافت برای بسته بندی محصولاتتان استفاده می‌کنید و دنبال ایده گرفتن برای مناسب‌های خاص هستید می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید. کریسمس، شب یلدا، هالویین، عید نوروز، ولنتاین و... ازجمله مناسب‌هایی هستند که تم‌های خاصی دارند و بسیاری از کسب و کار ها سعی می‌کنند با استفاده از بسته بندی در این دوران بیشتر به چشم بیایند. ایده‌های خلاقانه زیر کاغذ کرافت ساده را تبدیل به یک بسته بندی مناسبتی جذاب کرده‌اند. همان‌طور که می‌بینید بسته بندی کرافت علاوه بر کاربردی و مقرون‌به‌صرفه بودن فضای زیادی برای خلاقیت و تغییر در اختیار کسب و کار ها قرار می‌دهد.

 

اضافه کردن برگ گیاهان

می‌توانید با استفاده از یک نخ کنفی هر نوع برگی را به بسته بندی کرافت ببندید. این بسته بندی بسیار مدرن و امروزی به نظر می‌رسد و اگر هویت برندتان در این بخش قرار می‌گیرد می‌توانید از این ایده بسته بندی استفاده کنید. یک ماژیک مشکی تنها چیزی است که نیاز دارید تا طرح‌های جذاب روی کاغذ کرافت ایجاد کنید و تغییرات جدیدی به آن بدهید.

آموزش بسته بندی با کاغذ کرافت

 

تزئین با نی کاغذی

شما می‌توانید نی‌های کاغذی را قیچی کنید و با آن‌ها هر شکل و نوشته‌ای که می‌خواهید روی بسته بندی بسازید. در عکس زیر از نی‌های کاغذی برای ساختن یک درخت کریسمس استفاده‌شده است. این نی‌ها به‌راحتی با چسب به کاغذ کرافت می‌چسبند و روش ساده و ارزان‌قیمتی برای مناسبتی کردن بسته بندی ها هستند.

ایده بسته بندی با کاغذ کرافت

 

کاغذ رنگی و دکمه

با چسباندن کاغذ رنگی یا دکمه‌های رنگی روی بسته بندی هم می‌توانید کاغذ کرافت را از سادگی دربیاوردید و به آن شکل‌ها شادتر جدیدتری بدهید. در این روش هیچ قانون مشخصی وجود ندارد بلکه استفاده از دکمه یا کاغذ رنگی ایده‌های خلاقانه‌ای هستند که می‌توانید با کمک از آن‌ها هر طرحی که می‌خواهید را روی کاغذ کرافت پیاده کنید. اگر مخاطبان شما افراد جوان‌تر هستند و هویت برند شاد و امروزی دارید این ایده خلاقانه بسته بندی کاملاً مناسب شما خواهد بود.

انواع بسته بندی مناسبتی، هالویین، کریمس، یلدا، نوروز،

 

ساختن آدمک

در این روش بسته بندی از رودولف گوزن کریسمسی معروف ایده گرفته‌شده است اما شما می‌توانید هر حیوانی که دوست دارید مثل پاندا، گربه، سگ و... را روی بسته بندی کرافت بسازید. برای راحت‌تر شدن کار می‌توانید تعداد زیادی شاخ، گوش، چشم، دماغ و... حیوان موردعلاقه اتان را درست کنید تا در پروسه بسته بندی سریع آن‌ها را بچسبانید و در وقت صرفه‌جویی کنید. حتی می‌توانید از مشتری‌هایتان بپرسید که کدام یک از این حیوانات را دوست دارند و بسته بندی اختصاصی برایشان بفرستید. این کار به احساس نزدیکی مشتری ها به کسب و کار شما کمک می‌کند و این بسته بندی کرافت به آن‌ها حس خاص بودنی می‌دهد که از جای دیگر نخواهند گرفت.

مشاهده و خرید آنلاین انواع کاغذ کرافت

ایده بسته بندی کریسمسی، بسته بندی مناسبتی

همان‌طور که می‌بینید بسته بندی کرافت همیشه نباید فقط کاربردی و مقرون‌به‌صرفه باشد و روش‌های ساده و راحت زیادی وجود دارند که می‌توان با استفاده از آن‌ها کاغذ گراف را تبدیل به یک بسته بندی خلاقانه و زیبا کرد. از این ایده‌ها در بسته بندی استفاده کنید تا همچنان با هزینه کم با جعبه‌های بسته بندی گران‌قیمت رقابت کنید.


نظرات و پرسش و پاسخ

نظر و یا پرسش خود را در مورد این مقاله مطرح نمایید.
در صورت تمایل شماره خود را وارد کنید تا بعد از پاسخ از طریق پیامک به شما اطلاع دهیم. (این شماره به دیگران نمایش داده نمی‌شود)

مقالات مرتبط

تفاوت کاغذ کرافت سفید و قهوه ای چیست؟
تفاوت کاغذ کرافت سفید و قهوه ای چیست؟

کاغذ کرافت چه رنگهایی دارد؟ تفاوت کاغذ کرافت سفید و کاغذ کرافت قهوه ای چیست؟ بعضی از افراد فکر می‌کنند کاغذ کرافت قهوه‌ای و سفید تقریبا یک‌چیز هستند و فرقی باهم ندارند اما...

مطالعه مقاله
ایده های جذاب برای تزیین، بسته بندی و کادو کردن کتاب
ایده های جذاب برای تزیین، بسته بندی و کادو کردن کتاب

آموزش نحوه کادو کردن کتاب، ایده بسته بندی و تزیین کتاب برای هدیه به همراه لینک خرید لوازم مورد نیاز در این مقاله آورده شده است.

مطالعه مقاله
ایده های جذاب و خلاقانه برای بسته بندی کادو تولد
ایده های جذاب و خلاقانه برای بسته بندی کادو تولد

در این مقاله به معرفی یکسری از لوازمی که برای کادوپیچی و بسته بندی هدیه مورد نیاز هستند پرداخته‌ایم...

مطالعه مقاله