همه چیز درمورد پاکت نامه پستی

مهسا موسوی / 6 دی 1400

پاکت نامه پستی چیست؟

پاکت پستی قدیمی

اگرچه پاکت‌ نامه‌ های پستی به دلیل پیشرفت تکنولوژی محبوبیت سابق خود را از دست‌داده‌اند، اما به دلیل استفاده از آن‌ها برای مقاصد مختلف و به دلیل ادامه استفاده از آن‌ها برای اهداف نامه، مصرف آن‌ها همچنان ادامه دارد. همچنین به دلیل رونق کسب و کارهای اینترنتی بسیاری از آن‌ها جهت ارسال سفارشات مشتریان خود از پاکت پستی استفاده می‌کنند. پاکت نامه پستی  بسته به نوع پوشش درون آن در موارد مختلفی استفاده شود. علاوه بر این ویژگی چسبندگی به‌کاررفته در پاکت نامه پستی یکی از عوامل تعیین کننده کیفیت پاکت می‌باشد. محوطه استفاده از پاکت نامه در طول زمان تغییر کرده است. کیفیت و دوام این پاکت‌ها نیز به لطف پیشرفت‌هایی که در طول زمان رخ‌داده است، افزایش‌یافته است. با تغییر در دستگاه‌های چسب، بسیاری از پاکت نامه‌ های پستی دیگر نیازی به خیس کردن قسمت چسب ندارند. به‌این‌ترتیب مشاهده می‌شود که تماس با مواد شیمیایی مضری که ممکن است در قسمت چسب وجود داشته باشد به حداقل می‌رسد. امروزه از پاکت می‌توان برای مصارف بسیاری غیر از نگهداری نامه ها استفاده کرد. پاکت نامه که در ادارات و محیط‌های کار و همچنین در منازل و مدارس کاربرد فراوانی دارد یکی از لوازم‌التحریر بسیار کاربردی است.

برای خرید اینترنتی پاکت پستی کلیک کنید

پاکت حبابدار کجا بخرم

قطعاً همه ما برای یک‌بار هم که شده نامه و یا مدارکی را پست کرده و با خدمات پستی آشنا هستیم. پاکت‌های پست دارای تنوع بسیار بوده و انواع مختلفی دارند. همینطور بهتر است قبل از استفاده از خدمات پستی، راجع به کاربرد‌ انواع پاکت‌ نامه پستی بیشتر بخوانیم و با توجه به ویژگی ها و کاربردهای هر کدام بهترین انتخاب را داشته باشیم.

انواع پاکت‌ نامه ‌های پستی

• پاکت نامه پستی بانکی

• پاکت نامه پستی هوایی

• پاکت نامه پستی جیبی

• پاکت نامه پستی پنجره دار

هرکدام از این پاکت‌ نامه‌های پستی دارای کاربرد‌های مختلفی می‌باشد که باید با توجه به این کاربرد‌ها انتخابشان کنید. شما باید باتوجه به اهمیت مرسوله خود بسته بندی مناسب با آن را انتخاب کنید. برای مثال اگر برای شما محتویات درون پاکت بسیار با اهمیت است باید از پاکت پستی حباب دار استفاده کنید.

پاکت پستی کجا بخرم

ابعاد مناسب برای پاکت نامه پستی

ابعاد کاغذ‌ها برای ساخت پاکت نامه پستی به 3 ابعاد استاندارد A,B,D دسته بندی می‌شود. بزرگ شدن اعداد کاغذ‌ها درواقع آن را کوچک‌تر می‌کند. به عنوان مثال کاغذ A5 از کاغذ A4‌ نه‌تنها بزرگ‌تر نیست بلکه کوچک‌تر نیز می‌باشد. پس لازم است قبل از خرید پاکت نامه پستی حتما به این موارد توجه داشته باشید. پاکت‌های پستی دارای رنگ، ابعاد و ضخامت مختلف هستند. بعضی پاکت نامه ‌های پستی نیز وجود دارند که کمی متفاوت‌‌تر هستند. این پاکت‌ها عبارت‌اند از:

• پاکت پستی حباب‌ دار

پاکت لمینت مشکی

• پاکت متالایز مشکی

• پاکت پستی ساده

•    پاکت پستی کرافت

•    پاکت پستی متالایز نقره ای

تفاوت این پاکت ها در ضخامت آن‌ها است.  یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین پاکت نامه‌ های پستی، پاکت حباب ‌دار می‌باشد که در ادامه در مورد مزایای آن بیشتر توضیح خواهیم داد.

برای سفارش پاکت پستی کلیک کنید

 

پاکت پستی کرافت خرید

 

خرید پاکت پستی عمده و جزئی

پاکت نامه پستی حباب ‌دار و کاربرد آن:

یکی از پرکاربردترین و بهترین پاکت‌ نامه های پستی که ما به شما پیشنهاد می‌کنیم پاکت پستی حباب‌دار می‌باشد. اگر نامه یا مدارکی که قصد پست آن را دارید احتیاج به محافظت داشته و نباید ضربه بخورد، استفاده از پاکت پستی حباب ‌دار بهترین انتخاب می‌باشد. سایز‌های این پاکت نیز متنوع بوده و برای هر نوع سند و مدارکی مناسب می‌باشد. در داخل پاکت‌های پستی حباب‌دار نایلونی ضد آب وجود دارد که وظیفه آن حفظ نامه درون آن است. همین طور لایه‌ پلاستیکی حباب‌داری نیز داخل آن وجود دارد که به نایلون ضد آب‌ کمک می‌کند. این دولایه از آسیب دیدن مدارک و نامه‌ها جلوگیری می‌کنند و رطوبت را عبور نمی‌دهند. درواقع می‌توانیم بگوییم استفاده از پاکت پستی حباب‌دار از ایمن‌ترین راه ها برای حمل نامه می‌باشد. همینطور مشخصات و آدرس گیرنده نیز روی پاکت درج‌شده است. پاکت پست حباب‌دار در بیشتر پست‌خانه‌ها استفاده می‌شود و دارای طرفداران زیادی است. همچنین پاکت نامه حبابدار در فروشگاه تورنگ نیز با قیمت بسیار مناسبی به فروش می‌رسد که می‌توانید همین حالا خریداری کنید.

سفارش آنلاین انواع پاکت پستی حبابدار

سایز‌های پاکت نامه پستی حباب‌ دار:

پاکت‌های حباب ‌دار دارای سایز‌های مختلف می‌باشند که این سایز‌ها عبارت‌اند از:

•    A3

•    B4

•    B5

•    A4

•    A5

روی در پاکت نامه‌های پستی چسب وجود داشته که به‌وسیله آن باز و بسته می‌شوند. همینطور قابلیت درج مشخصات فرستنده و گیرنده را نیز دارند. امروزه با توجه به شیوع کووید 19 خرید‌های آنلاین بسیار رواج یافته است. به همین دلیل فروشگاه‌ها و مغازه‌ها نیاز به بسته بندی‌های مناسب و امن دارند. یکی از امن‌ترین روش‌های  بسته‌بندی محصولات و مدارک حساس و مهم استفاده از پاکت نامه پستی حباب‌ دار می‌باشد.

جنس قسمت بیرونی پاکت پستی حباب‌دار از چیست؟

جنس کاغذ بیرونی این پاکت از کاغذ تحریر می‌باشد. حال می‌پردازیم به کاغذ تحریر و کاربرد‌های آن:

کاغذ تحریر چیست؟
کاغذ تحریر یکی از پراستفاده‌ترین نوع کاغذ‌ها می‌باشد. کاغذ تحریر دارای کاربرد‌های زیادی است. کاغذ تحریر برای جذب جوهر مناسب بوده و شباهتی با کاغذ گلاسه ندارد. برای تولید کاغذ تحریر از بعضی ترکیب‌های شیمیایی استفاده می‌شود. بعضی وقت‌ها برای افزایش مقاومت کاغذ به آن مواد اضافه‌ای مانند کلسیم کربنات و یا گچ اضافه می‌کنند و سطح آن را می‌پوشانند.
رنگ سفید کاغذ تحریر باعث بهتر دیده شدن جوهر می‌شود و به همین دلیل نیز برای خواندن و نوشتن ترجیح داده می‌شود. کاغذ تحریر مناسب برای جاپ بوده و برای ساخت تقویم نیز می‌توان از آن استفاده کرد.

پاکت پستی حبابدار خرید

سفارش پاکت پستی حباب‌دار

پاکت نامه پستی حباب دار در تورنگ ‌چاپ نیز موجود بوده و به فروش‌ می‌رسد. این پاکت شامل سه سایز b4 و b5 و a3 می‌باشد. لطفاً برای اطلاعات بیشتر به سایت فروشگاهی تورنگ‌ مراجعه کنید.


نظرات و پرسش و پاسخ

نظر و یا پرسش خود را در مورد این مقاله مطرح نمایید.
در صورت تمایل شماره خود را وارد کنید تا بعد از پاسخ از طریق پیامک به شما اطلاع دهیم. (این شماره به دیگران نمایش داده نمی‌شود)

مقالات مرتبط

ایده بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی
ایده بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی

در این مقاله ایده های جذاب و کاربردی برای بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی به همراه نکات آموزشی در بسته بندی و ارسال آن را توضیح دادیم.

مطالعه مقاله
بسته بندی گل و گلدان با نایلون و پاکت و کاغذ و سلفون
بسته بندی گل و گلدان با نایلون و پاکت و کاغذ و سلفون

شما با استفاده از کاغذ رنگی گل فروشی، سلفون، نایلون و پاکت می‌توانید ظاهر گل و گلدان و دسته گل خود را جذاب کنید.

مطالعه مقاله
بهترین روش بسته بندی زیبا و خوب و جذاب
بهترین روش بسته بندی زیبا و خوب و جذاب

بسته بندی کاغذی کرافت یک روش بسته بندی زیبا و خوب و جذاب است که در سراسر جهان، مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است.

مطالعه مقاله