ایده بسته بندی شیک و فانتزی شال و روسری برای پست و هدیه

محدثه حسن‌پور / 18 اردیبهشت 1401

 بسته بندی شال و روسری در منزل

بسته بندی شال و روسری برای پست

شال و روسری از لباس‌های جذاب و شیک خانم‌ها هستند که در کشور ما، بسیار زیاد مورداستفاده قرار می‌گیرد. همچنین برای ایجاد تنوع در تیپ معمولا خانم‌ها از انواع شال و روسری استفاده می‌کنند، حتی یک شال و روسری را به مدل‌های مختلف گره می‌زنند. با به وجود آمدن فروشگاه‌ های اینترنتی و آنلاین شاپ های اینستاگرام، خرید شال و روسری هم در فضای دیجیتال امکان‌پذیر شده است درنتیجه صاحبان فروشگاه های اینترنتی را مجاب می‌کند تا یک بسته بندی شال و روسری خاص و جذابی را برای محصولات خود در نظر بگیرند همچنین شال و روسری در ارتباط نزدیک با موی سر و پوست هست، در نتیجه باید در بسته بندی شال و روسری نهایت دقت را کرد تا کاملا به‌صورت بهداشتی بسته بندی و به دست مشتری برسد تا سبب ریزش موی سر نشود. یکی از لوازمی که می‌توانید بسته بندی شال و روسری را برای پست به کمک آن انجام دهید. کاغذ بسته بندی است. می‌توانید انواع کاغذ کرافت، کاغذ مومی، کاغذ سولفات، کاغذ کاهی و کاغذ پوستی را با نخ کنفی و کاغذ گیپور و کارت تشکر از خرید مشتری تزیین کنید و در پاکت پستی جهت ارسال پستی قرار دهید.

مشاهده و خرید انواع کاغذ بسته بندی شال و روسری

کاغذ بسته بندی شال و روسری

یکی از لوازم دیگری که می‌توانید بسته بندی شال و روسری را برای پست به کمک آن انجام دهید، ساک کرافت دسته بندی است. می‌توانید ساک کرافت را با کارت تشکر تزیین کنید و در پاکت پستی جهت ارسال پستی قرار دهید.

مشاهده و خرید انواع ساک کاغذی کرافت

جعبه بسته بندی شال و روسری

یکی از لوازم دیگری که می‌توانید بسته بندی شال و روسری را برای پست به کمک آن انجام دهید، پاکت پیلوپک است. می‌توانید پاکت پیلوپک یا جعبه بالشتی را با نخ کنفی و کاغذ دانتل و گیفت تگ تزیین کنید و در پاکت پستی جهت ارسال پستی قرار دهید.

 

جعبه بالشتی بسته بندی شال و روسری

یکی از لوازم دیگری که می‌توانید بسته بندی شال و روسری را برای پست به کمک آن انجام دهید، پاکت کرافت ساده است. می‌توانید پاکت کرافت ساده را با نخ کنفی و کاغذ دانتل و کارت تبریک آویزی تزیین کنید و در پاکت پستی جهت ارسال پستی قرار دهید.

مشاهده و خرید جعبه بالشتی کرافت

پاکت بسته بندی شال و روسری

بسته بندی روسری و شال برای هدیه

شال و روسری از پرفروش‌ترین کالاهایی است که برای هدیه مورد انتخاب اکثر افراد است، این کالا تقریبا یکی از گزینه‌های پیشنهادی انتخاب هدیه برای عزیزان است. چه خوب است که شال و روسری ای را که برای عزیزانمان هدیه خریدیم به بهترین نحو بسته بندی کنیم. علاوه بر ملزوماتی که پیش‌تر جهت بسته بندی روسری و شال پیشنهاد کردیم، گزینه‌های بهتری نیز جهت کادو کردن شال و روسری وجود دارد که به شما پیشنهاد می‌کنیم؛ مثلا یک نمونه از بسته بندی های مناسب، کاغذ کادو کرافت است که شکل زیبایی را به هدیه شما می‌دهد و اتیکت هدیه زیبایی آن را دو چندان می‌کند.

مشاهده و خرید کاغذ کادو کرافت

کادو کردن شال و روسری

بسته بندی شال و روسری در منزل

امروزه بسته بندی شال و روسری در منزل به یک شغل خانگی تبدیل شده است که بسیاری از افراد به آن مشغول هستند. جهت بسته بندی شال و روسری در منزل می‌توانید از انواع بسته بندی های پیشنهادشده در این مقاله استفاده کنید.

مشاهده و خرید جعبه کیبوردی کرافت

اهمیت نحوه بسته بندی و ارسال شال و روسری

یکی از پوشاک ضروری شال و روسری ها هستند. اغلب شال و روسری ها از پارچه‌های ظریفی دوخته‌شده‌اند. درنتیجه باید به بهترین نحو بسته بندی شود تا کوچک‌ترین آسیبی به آن نرسد تا کاملا سالم به دست مشتری برسد. بهتر است تا از بسته بندی های مقاوم استفاده شود. البته که زیبایی نوع بسته بندی روسری و شال نیز جهت اهمیت به گیرنده آن و احترام به مشتری حائز اهمیت است. می‌توانید انواع کاغذ و پاکت و جعبه روسری و شال را با آرم و لوگوی خود سفارش چاپ دهید و کسب و کار خود را تبلیغ کنید. مجموعه تورنگ چاپ آماده ارائه خدمات چاپ و بسته بندی برای تبلیغ برند شما است. جهت ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه‌های ارتباطی موجود تماس حاصل فرمایید.

مشاهده و خرید پاکت کرافت ساده

 بسته بندی شال و روسری در منزل


نظرات و پرسش و پاسخ

نظر و یا پرسش خود را در مورد این مقاله مطرح نمایید.
در صورت تمایل شماره خود را وارد کنید تا بعد از پاسخ از طریق پیامک به شما اطلاع دهیم. (این شماره به دیگران نمایش داده نمی‌شود)

مقالات مرتبط

بسته بندی آجیل و خشکبار شب یلدا
بسته بندی آجیل و خشکبار شب یلدا

در این مقاله تاریخچه شب یلدا و ایده بسته بندی آجیل و خشکبار برای شب یلدا را توضیح دادیم.

مطالعه مقاله
طرز تهیه پاپ کورن در مایکرویو با پاکت کاغذی
طرز تهیه پاپ کورن در مایکرویو با پاکت کاغذی

درست کردن پاپ کورن در پاکت پفیلا کاغذی و ماکرویو یکی از ساده‌ترین راه های درست کردن این میان وعده خوشمزه است. با این روش پاپ کورن هایی که درست می‌کنید...

مطالعه مقاله
نکاتی مهم و کاربردی برای بسته بندی محصولات خانگی
نکاتی مهم و کاربردی برای بسته بندی محصولات خانگی

شاید شما خیلی به فکر این نباشید که چگونه محصولاتتان را بسته بندی و ارسال می کنید. بسته بندی کالا مخصوصاً برای کسب و کار های خانگی...

مطالعه مقاله