اطلاعات جالب در مورد بسته بندی محصولات شرکت های معروف دنیا

تورنگ / 9 مرداد 1397

یکی از قدم های اولیه و اساسی برای ورود کالای شما به بازار، طراحی و تولید بسته بندی مناسب و زیبا خواهد بود. بسته بندی درست یک محصول می‌تواند از خطرات احتمالی در حین حمل و نقل از محل تولید تا رسیدن به دست مشتری را به میزان زیادی کاهش دهد یا از ورود آفات و حشرات به داخل محصول جلوگیری کند. پس توجه به آن امری حیاتی است. شاید برای تان جالب باشد که در مورد معروف ترین برند های دنیا و نوع بسته بندی محصولات شان اطلاعاتی را کسب کنید. پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

بسته بندی

 

بسته بندی محصولات اپل

اپل همیشه یک ویدیو مجزا برای بسته بندی محصولاتش و باز کردن آن‌ها ارائه می‌کند. این موضوع باعث می‌شود تا بدانیم چقدر بسته بندی یک محصول مهم است که شرکتی مانند اپل اقدام به ساخت ویدیویی مجزا برای آن کرده است. این موضوع همچنین باعث شده است تا اپل سیر صعودی برای تولید بسته بندی های خود داشته باشد و هر بار از لحاظ ظاهری و کیفی و راحتی باز کردن، آن را بهبود دهد.

بسته بندی محصول شرکت نانگشیم

شرکت نانگشیم یکی از معروفترین شرکت ها در حوزه تولید نودل فوری است. این شرکت مواد غذایی در اقدامات اخیر خود، بسته بندی نودل را با ظرف های آماده گرم کردن ارائه کرد. این شرکت از ظرفی استفاده کرده است که قابل استفاده در مایکرویو است و تا دمای 100 درجه را می‌تواند تحمل کند.

بسته بندی

بسته بندی محصولات نایک

همه ما نام نایک را به عنوان مبدع بسته بندی های نوآورانه شنیده ایم. این شرکت در طراحی های اخیر خود برای جعبه های کفش، از مواد بازیافتی استفاده کرده است و جعبه کفش های خود را به شکل کوله پشتی طراحی کرده است. مواد بازیافتی ای که برای تولید این جعبه کفش ها استفاده شده اند، غالبا ظرف های نوشیدنی بوده اند.

نایک

جعبه های شرکت ماشین فردا

شرکت سوئدی ماشین فردا اقدام به تولید جعبه های آبمیوه سحر آمیز کرده است. این جعبه ها از ژل جلبک دریایی آگار و آب ساخته شده اند که باعث می‌شود آبمیوه برای کوتاه مدت تازه تر و خنک تر بماند. ساخت این جعبه از مواد تجزیه پذیر بوده و نکته جالب آن این است که جعبه با همان سرعتی که شما نوشیدنی را استفاده می‌کنید، از بین می‌رود.

بسته بندی جدید کوکاکولا

برند معتبر و معروف کوکاکولا اقدام به بسته بندی های جدید برای نوشیدنی های خود کرده است. این شرکت قوطی های حساس به سرما طراحی کرده است و در زمانی که قوطی سرد باشد، روی آن تصویر یخ پدیدار می‌شود. با این کار شما دیگر نیازی نیست از فروشنده بپرسید که نوشیدنی خنک است یا خیر. فقط باید روی قوطی را نگاه کنید. طبق تحقیقات انجام شده کلمه کوکاکولا بعد از کلمه Okay قابل فهم ترین کلمه دنیاست.

 

کوکاکولا

همانطور که دیدید حتی شرکت های معروف و معتبر دنیا هم در تلاش برای ایجاد بسته بندی های خاص هستند و سعی می‌کنند تا با ایده های مختلف و خلاقانه، بسته بندی محصولات خود را به روز کنند.


نظرات و پرسش و پاسخ

نظر و یا پرسش خود را در مورد این مقاله مطرح نمایید.
در صورت تمایل شماره خود را وارد کنید تا بعد از پاسخ از طریق پیامک به شما اطلاع دهیم. (این شماره به دیگران نمایش داده نمی‌شود)

مقالات مرتبط

ایده بسته بندی پیراشکی
ایده بسته بندی پیراشکی

بسته بندی پیراشکی به عنوان یک مرحله مهم در تولید و توزیع آن مطرح است. این بسته بندی باید به گونه‌ای باشد که پیراشکی‌ها از خرابی و آسیب‌های خارجی محافظت شوند و کیفیت آن‌ها حفظ شود.

مطالعه مقاله
ایده بسته بندی اقتصادی و خلاقانه برای لوازم التحریر
ایده بسته بندی اقتصادی و خلاقانه برای لوازم التحریر

بسته‌ بندی لوازم التحریر نقش مهمی در جذب مشتری و تقویت برند دارد. در این مقاله، به ارائه ایده‌های خلاقانه و جامع برای بسته‌بندی لوازم التحریر می‌پردازیم که...

مطالعه مقاله
ایده بسته بندی برای آنلاین شاپ
ایده بسته بندی برای آنلاین شاپ

از کسب‌وکارهای رایج در دنیای امروز، می‌توان به آنلاین شاپ های کوچک و بزرگی اشاره کرد که در حوزه‌های متنوع مشغول به فعالیت هستند...

مطالعه مقاله