طراحی بسته بندی گیاه خوشمزه

تورنگ / 26 شهریور 1399

بسته بندی صنعتی است که پا در همه صنایع از جمله مواد غذایی، نوشیدنی، دارویی، بهداشتی و... گذاشته است. طراحی بسته بندی محصول همیشه زمینه ای بوده است که خواستار زیادی داشته است و چیزی است که می‌تواند شما را به سمت موفقیت بیشتر و فروش بیشتر هدایت کند. این که بسته بندی محصول شما به چه شکلی و با چه نوع طراحی باشد، اهمیت زیادی دارد کیفیت و نوع بسته بندی روی تصمیم مشتری برای خرید اثرگذار است به همین دلیل اگر محصول شما با چیزی غیر از شکل معمول و عرف بسته بندی ارائه شود، می‌تواند تاثیر زیادی در تصمیم مشتری برای خرید محصول داشته باشد.

در این مقاله می‌خواهیم درباره خلاقیتی که یکی از شرکت های برزیلی در طراحی بسته بندی محصول خود نشان داده است، صحبت کنیم.

شرکت برزیلی یکی از شرکت های معروف در زمینه تولید محصولات لبنی ست. نام این شرکت در زبان برزیلی به معنای درخت خوشمزه است و محصولاتی را که به تازگی ارائه کرده است، در بسته بندی های شاد و زیبا عرضه کرده است و این محصولات در فروشگاه ها با استقبال زیادی روبرو شده اند. این طراحی بسته بندی که در شش طعم مختلف از میوه ها عرضه شده است، از طرح های بومی و افسانه ای کشور برزیل استفاده کرده است و با رنگ های خاصی که برای آن انتخاب شده است، زیبایی محصول را دو چندان کرده است. طراحی روی بسته بندی این محصولات یادآور طعم دهنده های گرمسیری مخصوص کشور برزیل است و به نوعی همراه با محصول داستان سرایی هم کرده است.

طراحی بسته بندی گل و گیاه

 

بسته بندی گیاه

طراحی بسته بندی آبنبات های میوه ای را شرکت به یک استودیو طراحی معروف به نام Greco Design واگذار کرد که در طراحی آن از جعبه هایی استفاده کردند که سر آن به شکل گلبرگ های یک گل بود و روی آن از همان طرح های اساطیری و افسانه ای کشور برزیل استفاده شده بود. در نگاه اول که جعبه را ببینید فکر می‌کنید چوبی ست اما با لمس آن متوجه خواهید شد که مقوایی ست و این یکی دیگر از ویژگی های بسته بندی خاص این شرکت است. چیزی که در این بسته بندی بیشتر از همه جلب توجه می‌کند، رنگ های آن است که برگرفته از پرچم برزیل است.

در ادامه می‌توانید عکس های مربوط به این بسته بندی خاص و زیبا را ببینید.

دیزاین بسته بندی گیاه

 

طراحی بسته بندی گیاه

 

طراحی پک گیاه

اگر در زمینه طراحی بسته بندی محصول خود و خاص جلوه دادن آن، نیاز به مشاوره دارید، می‌توانید با واحد طراحی ما تماس حاصل کنید


نظرات و پرسش و پاسخ

نظر و یا پرسش خود را در مورد این مقاله مطرح نمایید.
در صورت تمایل شماره خود را وارد کنید تا بعد از پاسخ از طریق پیامک به شما اطلاع دهیم. (این شماره به دیگران نمایش داده نمی‌شود)

مقالات مرتبط

بسته بندی گل و گلدان با نایلون و پاکت و کاغذ و سلفون
بسته بندی گل و گلدان با نایلون و پاکت و کاغذ و سلفون

شما با استفاده از کاغذ رنگی گل فروشی، سلفون، نایلون و پاکت می‌توانید ظاهر گل و گلدان و دسته گل خود را جذاب کنید.

مطالعه مقاله
بهترین روش بسته بندی زیبا و خوب و جذاب
بهترین روش بسته بندی زیبا و خوب و جذاب

بسته بندی کاغذی کرافت یک روش بسته بندی زیبا و خوب و جذاب است که در سراسر جهان، مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است.

مطالعه مقاله
انواع ملزومات بسته بندی گیاهان دارویی
انواع ملزومات بسته بندی گیاهان دارویی

در بازار انواع مختلف گیاهان دارویی در کیسه بسته بندی، سلفون بسته بندی، پاکت بسته بندی، قوطی شیشه‌ای و بسته‌های حلبی برای فروش ارائه می‌شوند.

مطالعه مقاله