رول آپ یا بنر ایستاده!

مهسا موسوی / 24 اردیبهشت 1398

هنگام شرکت در یک نمایشگاه، باید برای تبلیغات محصولات و خدماتی که می خواهید ارائه دهید فکر کرده و بهترین راه را برای معرفی آن به مخاطبان خود انتخاب کنید. دکور و طراحی غرفه نمایشگاهی شما می تواند کمک بسزایی به این موضوع کند. علاوه بر برپایی غرفه نمایشگاهی باید به گزینه های تبلیغاتی دیگر مثل چاپ بروشور، چاپ تراکت، چاپ بگ تبلیغاتی، تهیه هدایای تبلیغاتی و... نیز توجه داشته باشید.

بنرهای تبلیغاتی می توانند در این راه کمک بزرگی به شما کنند بدین صورت که با استفاده از یک بنر تبلیغاتی جذاب می توانید در یک نگاه کلی توجه مخاطب را به خدمات و محصولات خود جلب کنید تا به سمت غرفه شرکت شما جذب شود و با حضور در غرفه کسب و کار شما اطلاعات بیشتر از طریق بروشور، کاتالوگ و حتی همکاران شما کسب کنند.

رول آپ

اما چون معمولا در نمایشگاه ها فضای در نظر گرفته شده برای برپایی هر غرفه محدود بوده و نیاز به مدیریت همان فضای کوچک وجود دارد؛ لذا پیشنهاد می شود به جای چاپ یک بنر تبلیغاتی بزرگ و نصب آن روی دیوار غرفه، از یک استند رول آپ یا پاپ آپ استفاده نموده تا هم از لحاظ دیداری تبلیغات زیباتر و شیک تری را انجام دهید و هم بتوانید در فضای مناسب آن را قرار داده تا مورد توجه مخاطب قرار بگیرید.

چاپ رول آپ

استند پاپ آپ و استند رول آپ که به اختصار به آنها همان پاپ آپ و رول آپ گفته می شود استندهایی هستند اغلب در نمایشگاه ها از آنها استفاده می شود.

استفاده از استند رول آپ و استند پاپ آپ در نمایشگاه ها بسیار مرسوم و محبوب است زیرا صاحبان کسب و کار می توانند با هزینه ای مقرون به صرفه غرفه نمایشگاهی خود را راه اندازی کرده و به صورت حرفه ای دکور آن را با تبلیغات برند و محصولات خود کامل کنند.

رول آپ علاوه بر امکان قرار گرفتن در جاهای کوچک از مزایای دیگر نیز برخوردار است. مزایای دیگر استفاده از رول آپ که می توان به آن اشاره کرد؛ دوام و ماندگاری مناسب، جمع آوری آسان، طول عمر مناسب، نگهداری و حمل و نقل آسان و... می باشد.

طراحی رول آپ

با چاپ رول آپ و استفاده از آن در نمایشگاه مورد نظر خود می توانید پس از اتمام نمایشگاه آن را به همراه پایه های سبک اما بادوامش به راحتی جمع آوری کرده و در بسته بندی مخصوص خود قرار دهید و در موارد بعدی که مورد نیاز است دوباره از آن استفاده کنید.

 

 

جهت دانلود فایل مقاله "رول آپ یا بنر ایستاده!" روی لینک زیر کلیک کنید:

فایل مقاله "رول آپ یا بنر ایستاده!"


نظرات و پرسش و پاسخ

نظر و یا پرسش خود را در مورد این مقاله مطرح نمایید.
در صورت تمایل شماره خود را وارد کنید تا بعد از پاسخ از طریق پیامک به شما اطلاع دهیم. (این شماره به دیگران نمایش داده نمی‌شود)

مقالات مرتبط

معرفی لایت باکس و انواع آن
معرفی لایت باکس و انواع آن

لایت باکس چیست، چگونه و از چه موادی تولید می‌شود؟ لایت باکس تبلیغاتی چگونه نصب می‌شود؟ از لایت باکس در کجا استفاده می‌شود؟

مطالعه مقاله
تکنیک چاپ UV چیست؟ کاربردها و مزایای آن چیست؟
تکنیک چاپ UV چیست؟ کاربردها و مزایای آن چیست؟

چاپ UV چیست و چگونه انجام می‌شود؟ چاپ UV نوعی چاپ است که ویژگی های کاملا منحصر به فردی دارد. چاپ UV که...

مطالعه مقاله
لمینت چیست و چه کاربردی در صنعت چاپ و کاغذ و مقوا دارد ؟
لمینت چیست و چه کاربردی در صنعت چاپ و کاغذ و مقوا دارد ؟

امروزه تکنولوژی به سرعت در حال توسعه است و در این فرآیند تاثیر خود را در بسیاری از زمینه ها نشان می دهد. به طوری که...

مطالعه مقاله