استفاده از آگهی تبلیغاتی برای جذب مشتریان جدید

تورنگ / 23 آذر 1395

شما ممکن است در زنجیره خانواده، دوستان و یا همکاران خود با افراد زیادی در ارتباط باشید اما زمانی که با شخص جدیدی خارج از دنیای کوچک اطراف خود ارتباط مستقیم بر قرار می کنید یکی از قدرتمندترین ابزار را برای جذب آن فرد برای کسب و کار خود دارید. اگر موفق به ماندگار کردن این ارتباط شده اید، در واقع به این معناست که افراد بیشتری را جذب کرده اید و به صورت بالفعل در آورده اید چون اگر کار خود را درست انجام دهید افراد جدید به صورت یک زنجیره به دنبال هم خواهند آمد و در نتیجه تعداد افرادی که شما و کسب و کارتان را می بینند بیشتر و بیشتر خواهد شد.

با استفاده از آگهی تبلیغاتی با کیفیت می توانید اهداف خود را با روشی جذاب، موثر و مقرون به صرفه به دوستان و یا مخاطبان جدید خود برسانید و در ذهن آنها ماندگار شوید.  

در واقع برای این کار حتی یک نفر کافی است تا با دیدن آگهی تبلیغاتی شما به هیجان آمده و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارد. اگر مخاطب شما این ارتباط را با اطرفیان خود برقرار کند، پیام شما را به دوستان خود انتقال دهد بدون دخالتی از طرف شما زنجیره ای از مخاطبان جدید شکل می گیرند. در این صورت شما با صرف هزینه ای اندک به هدف خود رسیده اید و گروهی از مخاطبان جدید خواهید داشت. بنابراین آگهی تبلیغاتی شما باید به میزان کافی جالب و هیجان انگیز باشد تا در ذهن بیننده بماند و علاوه بر آن مخاطب مایل باشد تا آن را به اشتراک بگذارد. باید به طرح آگهی تبلیغاتی خود توجه زیادی کنید و در نظر داشته باشید که طرح آگهی شما تمامی اطلاعات لازم در مورد کسب و کارتان را به درستی در اختیار مخاطب قرار می دهد و بیننده را دعوت به همکاری و به اشتراک گذاشتن کار شما می کند.  شاید طراحی و تنظیم یک آگهی تبلیغاتی متناسب با هر کار و حرفه ای ممکن است در نگاه اول کار بسیار سختی به نظر برسد اما اگر برنامه ریزی درستی داشته باشید همه جیز به سادگی قابل اجرا می باشد.       


نظرات و پرسش و پاسخ

نظر و یا پرسش خود را در مورد این مقاله مطرح نمایید.
در صورت تمایل شماره خود را وارد کنید تا بعد از پاسخ از طریق پیامک به شما اطلاع دهیم. (این شماره به دیگران نمایش داده نمی‌شود)

مقالات مرتبط

معرفی لایت باکس و انواع آن
معرفی لایت باکس و انواع آن

لایت باکس چیست، چگونه و از چه موادی تولید می‌شود؟ لایت باکس تبلیغاتی چگونه نصب می‌شود؟ از لایت باکس در کجا استفاده می‌شود؟

مطالعه مقاله
تکنیک چاپ UV چیست؟ کاربردها و مزایای آن چیست؟
تکنیک چاپ UV چیست؟ کاربردها و مزایای آن چیست؟

چاپ UV چیست و چگونه انجام می‌شود؟ چاپ UV نوعی چاپ است که ویژگی های کاملا منحصر به فردی دارد. چاپ UV که...

مطالعه مقاله
آموزش چاپ پارچه در خانه (پرینتر جوهری و لیزری)
آموزش چاپ پارچه در خانه (پرینتر جوهری و لیزری)

با گذشت زمان انتخاب های مختلفی برای چاپ روی پارچه به وجود آمده است به طوری که شما می تواند تکه ای از پارچه را وارد پرینتر کنید و...

مطالعه مقاله