چاپ تقویم

مهسا آقاگل زاده / 25 آذر 1395

یک چاپگر تقویم حرفه ای می‌تواند به شما کمک کند تا علاوه بر انتخاب طرح مناسب و جذاب؛ کارایی، کیفیت و نوع چاپ مناسب را نیز در نظر بگیرید. همه ی ما تقویم های جیبی و کوچک را دیده ایم و حداقل یکبار از آنها برای دسترسی به مناسبت های مهم و جستجوی تعطیلات استفاده کرده ایم. قالب های کوچک قابل چاپ تقویم  برای نگه داری در کیف پول زنانه و مردانه و جهت استفاده شخصی می‌تواند طراحی شود و کاربردی نیز باشد. اما بیایید یک لحظه در خصوص ابزارهای بازاریابی برای شغلتان صحبت کنیم. تقویم  نیاز هر روز ماست، در واقع تقویم ها ابزار مناسبی برای بازاریابی در طول سال هستند. هرچند چاپ تقویم و توزیع آن در میان مشتریان کارآمد کافی نیست؛ در واقع شما با توجه داشته باشید تقویم و هدایای تبلیغاتی با کیفیت و کاربردی را تهیه کنید تا مشتری از استفاده آن لذت برده و احساس خوشایندی داشته باشند. شما قادر خواهید بود با قیمت مناسب و به کار بردن سلیقه طرح بندی زیبایی را انتخاب کرده و با سهولت به مشتری خدمات عالی ارائه بدهد.

برای انتخاب تقویم مناسب با بودجه مورد نظر نیز گزینه هایی پیش رو خواهید داشت. چون اندازه تقویم، نوع کاغذ، نوع چاپ (چاپ اُفست ، چاپ دیجیتال) و عوامل دیگری در قیمت آن تاثیر گذار خواهد بود و شما فرصت انتخاب مناسب ترین نوع آن را با توجه به نیاز و بودجه خود دارید تا یک تقویم سفارشی و کاربردی را به مشتریان خود ارائه دهید؛ تقویم هایی با رنگ و طرح مناسب و اندازه ی معقول که کیفیت چاپ و ظاهر فوق العاده ای خواهند داشت. 
 
چاپ تقویم

نظرات و پرسش و پاسخ

نظر و یا پرسش خود را در مورد این مقاله مطرح نمایید.
در صورت تمایل شماره خود را وارد کنید تا بعد از پاسخ از طریق پیامک به شما اطلاع دهیم. (این شماره به دیگران نمایش داده نمی‌شود)

مقالات مرتبط

چالش ‌های بسته‌ بندی در صنعت خرده ‌فروشی آنلاین
چالش ‌های بسته‌ بندی در صنعت خرده ‌فروشی آنلاین

در صنعت خرده‌ فروشی آنلاین، بسته‌بندی نقشی حیاتی فراتر از صرف حمل‌ونقل ایمن محصولات ایفا می‌کند. بسته‌بندی اولین نقطه تماس فیزیکی بین مشتری و برند است و...

مطالعه مقاله
ایده بسته بندی پیراشکی
ایده بسته بندی پیراشکی

بسته بندی پیراشکی به عنوان یک مرحله مهم در تولید و توزیع آن مطرح است. این بسته بندی باید به گونه‌ای باشد که پیراشکی‌ها از خرابی و آسیب‌های خارجی محافظت شوند و کیفیت آن‌ها حفظ شود.

مطالعه مقاله
ایده بسته بندی اقتصادی و خلاقانه برای لوازم التحریر
ایده بسته بندی اقتصادی و خلاقانه برای لوازم التحریر

بسته‌ بندی لوازم التحریر نقش مهمی در جذب مشتری و تقویت برند دارد. در این مقاله، به ارائه ایده‌های خلاقانه و جامع برای بسته‌بندی لوازم التحریر می‌پردازیم که...

مطالعه مقاله