فواید پاکت بسته بندی چای

زینب علیجانی / 1 آبان 1400

ارزش جهانی بازار چای در سال 2020 به 14360 میلیون دلار رسیده است و پیش‌بینی می‌شود تا سال 2026 به مبلغ 17590 میلیون دلار برسد. بازار چای بسیار اشباع‌شده است و امروزه چای سبز، چای سیاه، چای ماسا، چای طعم دار و انواع دمنوش ها جای چای سیاه کلاسیک را گرفته‌اند. بسته بندی چای تأثیر زیادی در فروش کالا و جلب‌توجه خریداران دارد. در بسته بندی چای عوامل زیادی را باید در نظر گرفت و هر بسته بندی مناسب چای نیست. پاکت کاغذی ایستاده یکی از بسته بندی های پرطرفدار چای شکسته، چای قلم، چای سبز و دمنوش است. در ادامه به فواید استفاده از پاکت کاغذی ایستاده برای بسته بندی چای اشاره می‌کنیم.

پاکت کرافت بسته بندی چای

پاکت کاغذی، چای را تازه نگه می‌دارد

مهم‌ترین نکته در بسته بندی چای شکسته، چای سبز، چای کیسه ای یا تی بگ تازه نگه‌داشتن چای است تا تغییری در طعم و عطر چای ایجاد نشود. پاکت کرافت هم‌زمان با تازه نگه‌داشتن چای و دمنوش از ورود رطوبت و باکتری جلوگیری می‌کند. پاکت کرافت زیپ‌دار کاملاً چای را مهر و موم می‌کند و برخلاف جعبه چای این زیپ کیپ در پاکت کرافت حتی بعد از باز شدن در خانه هم چای را تازه نگه می‌دارد. 

مشاهده و خرید آنلاین پاکت کرافت

پاکت کاغذی باعث به چشم آمدن بسته بندی چای می‌شود

پاکت کرافت ایستاده بین بسته بندی های چای معمولی مثل جعبه چای یا پاکت مقوایی چای به چشم می‌آید. پاکت کرافت فضای زیادی برای چاپ و طراحی دارد که استفاده درست از آن به برندینگ و فروش چای کمک می‌کند. پاکت کرافت پنجره دار هم انتخاب خوبی برای کسب‌وکار های تازه‌کار است که نمی‌توانند برای طراحی و چاپ هزینه کنند یا اینکه مطمئن هستند کیفیت چای به‌تنهایی می‌تواند باعث جلب‌توجه مشتری شود. اضافه کردن قدم‌های دم کردن چای یا اطلاعات جالب در مورد چای به پشت پاکت کرافت می‌تواند باعث درگیر شدن و ارتباط برقرار کردن مصرف‌کننده با بسته بندی چای شود.

پاکت کرافت بسته بندی چای

مشاهده و خرید آنلاین پاکت کرافت

طراحی و چاپ پاکت چای کرافت

یکی دیگر از قابلیت‌های پاکت کرافت این است که می‌توان انواع روش‌های چاپ را روی آن انجام داد و محدودیتی در طراحی وجود ندارد. از چسباندن برچسب‌های مخصوص گرفته تا چاپ پترن و متالایز کردن پاکت کرافت. اضافه کردن قابلیت‌هایی مثل زیپ کیپ یا پنجره شفاف به کاغذ قهوه ای هم می‌توانند در طراحی بسته بندی چای استفاده شوند. باوجود تمام این قابلیت‌ها پاکت ایستاده کاغذی انتخاب مقرون‌به‌صرفه و کاربردی برای بسته بندی چای ایست.

پاکت کرافت بسته بندی چای


نظرات و پرسش و پاسخ

نظر و یا پرسش خود را در مورد این مقاله مطرح نمایید.
در صورت تمایل شماره خود را وارد کنید تا بعد از پاسخ از طریق پیامک به شما اطلاع دهیم. (این شماره به دیگران نمایش داده نمی‌شود)

مقالات مرتبط

ایده و  آموزش بسته بندی صنایع دستی
ایده و آموزش بسته بندی صنایع دستی

بسته ‌بندی صنایع دستی نقش حیاتی در ارائه و حفظ محصولات دارد، به‌ویژه زمانی که محصولات به‌عنوان هدایایی منحصربه‌فرد یا اقلام جمع‌آوری شده عرضه می‌شوند.

مطالعه مقاله
معرفی انواع روش های بسته بندی ادویه جات (توضیح جامع)
معرفی انواع روش های بسته بندی ادویه جات (توضیح جامع)

بسته‌ بندی ادویه‌ جات نقش کلیدی در حفظ کیفیت، طعم و عطر آن‌ها دارد و تضمین می‌کند که ادویه‌ جات تازه و مؤثر باقی بمانند.

مطالعه مقاله
ایده های جذاب و کاربردی بسته بندی با پاکت کرافت
ایده های جذاب و کاربردی بسته بندی با پاکت کرافت

بسته ‌بندی با پاکت کرافت یک روش محبوب، زیبا و پایدار برای بسته ‌بندی انواع محصولات است. پاکت‌های کرافت به دلیل استحکام و قابلیت بازیافت...

مطالعه مقاله