نکات مهم در برندسازی با اتیکت های مراقبت محصول

حانیه محمدزاده / 5 دی 1402

برندسازی با برچسب های مراقبت و اضافه کردن اطلاعات دیگر به آن:

اتیکت مراقبت (care label) برچسب دائمی است که حاوی اطلاعات و دستورالعمل‌های مراقبت منظم است و به‌گونه‌ای چسبانده شده است که از محصول جدا نشود و در طول عمر مفید محصول خوانا باقی بماند. هر اطلاعات مهمی که شما می‌خواهید به لباس خود اضافه کنید، می‌تواند به برچسب مراقبت (care label) اضافه شود. آن‌ها معمولاً برای نمایش جزئیات مواد و شستشو استفاده می‌شوند، اما آن‌ها همچنین شیوه بسیار خوبی برای خلاقیت در لباس‌های شما برای تقویت آگاهی از برند شما هستند؛ بنابراین، این مقاله به طور خلاصه نشان می‌دهد که برچسب‌های مراقبت در کجا کاربرد داشته و چگونه می‌توانید آن‌ها را به نفع خود علامت‌گذاری کنید. برچسب‌های مراقبت به مشتری آموزش می‌دهند که چگونه از خرید جدید خود مراقبت کنند. چه دستورالعمل‌های شستشو باشد و چه موادی که لباس از آن ساخته شده است، می‌توانید هر چیزی را که دوست دارید در برچسب‌های مراقبت خود قرار دهید.
برخی از کسب‌وکارها حتی شعارهای جذابی هم دارند. افزودنی خاصی مانند این می‌تواند آگاهی و شناخت برند را افزایش دهد.
برچسب‌های مراقبت را می‌توانید هر طور که می‌خواهید طراحی کنید. ممکن است فکر نکنید که آن‌ها ارزش زیادی به لباس شما اضافه می‌کنند یا فکر کنید اتیکت های مراقبت فقط برای اهداف تمیزکردن لباس مفید هستند. بلکه، آن‌ها می‌توانند به یک دارایی در تقویت هویت برند شما تبدیل شوند. برندسازی با برچسب‌های مراقبتی می‌تواند مزایای زیادی برای کسب‌وکار شما به همراه داشته باشد، به همین دلیل است که اکثر برندهای مد موفق این کار را انجام می‌دهند. حتی ممکن است با وجود برندسازی با برچسب‌های مراقبت از تولید دیر اتیکت‌ها بی‌نیاز شوید.

خرید آنلاین اتیکت پارچه ای

اتیکت پارچه ای مراقبت

 

مزایای برندسازی با برچسب‌های مراقبت چیست؟

ما نمی‌خواهیم بگوییم که خریداران در هنگام خرید مستقیماً به برچسب نگاه می‌کنند، اما یک برچسب خوب طراحی شده  می‌تواند حس کلاس و کیفیت عالی را در لباس‌های شما به تصویر بکشد.

با برندسازی با برچسب مراقبت ثبات برند ایجاد کنید

آیا شما نام تجاری خود را از وب‌سایت رسمی خود پاک می‌کنید؟ پس چرا آن را از برچسب‌های خود کنار بگذارید؟ داشتن یک برچسب مراقبت همراه با نام تجاری‌تان می‌تواند به لباس شما هویت واضحی بدهد و نشان دهد که این دستورالعمل شستشو نیز متعلق به برند شماست. برندسازی با برچسب مراقبت دقیقاً به این شکل است.
استفاده از این روش بیشتر چیزی است که می‌تواند شما را از رقبایتان متمایز کند. یک لمس نهایی شگفت‌انگیز می‌تواند تفاوتی باشد که مشتری را به انتخاب محصول شما نسبت به محصول دیگر سوق می‌دهد.
برندسازی با برچسب مراقبت آگاهی از برند شما را افزایش می‌دهد. به‌علاوه، هرچه طراحی برچسب شما بهتر باشد، احتمال اینکه مردم در فروشگاه متوقف شوند و لباس تولیدی شما نگاه کنند، بیشتر می‌شود. آن‌ها در اطراف محصول شما جمعیت ایجاد می‌کنند که می‌تواند منجر به فروش بیشتر و جلب‌کردن توجه دیگران شود.
برچسب‌های مراقبت می‌توانند ارزش زیادی به کسب‌وکار شما بیفزایند، پس چرا با نام تجاری خود مبتکر نباشید و نتایج شگفت‌انگیزی که می‌توانند به همراه داشته باشند را مشاهده نکنید؟
اگر به دنبال جذب مشتری هستید و می‌خواهید برندسازی با برچسب مراقبت را امتحان کنید، به دنبال یک شرکت باتجربه و قابل‌اعتماد باشید که بتواند برچسب‌های مراقبت شما را با استفاده از بهترین تکنیک‌ها چاپ کند. برای الهام‌گرفتن شما مقاله‌های مختلفی را گردآوری کرده‌ایم که از طریق آن‌ها می‌توانیم محصولات و لباس‌های شما را ارتقا دهیم. برای جمع‌آوری اطلاعات بیشتر به مقالات دیگر ما نیز سر بزنید.

سفارش آنلاین اتیکت لباس

اتیکت پارچه ای چاپی


نظرات و پرسش و پاسخ

نظر و یا پرسش خود را در مورد این مقاله مطرح نمایید.
در صورت تمایل شماره خود را وارد کنید تا بعد از پاسخ از طریق پیامک به شما اطلاع دهیم. (این شماره به دیگران نمایش داده نمی‌شود)

مقالات مرتبط

انواع تکنیک‌ های چاپ لیبل لباس چیست؟
انواع تکنیک‌ های چاپ لیبل لباس چیست؟

این مقاله به اشکال مختلف فناوری چاپ و مزایا و معایب هر سبک چاپ برای کاربر خود می پردازد. جهت خواندن این مقاله کلیک کنید.

مطالعه مقاله
مقایسه لیبل چاپی و بافت، کدامیک بهتر است؟
مقایسه لیبل چاپی و بافت، کدامیک بهتر است؟

استفاده از لیبل های مختلف می‌تواند نتایج مختلفی را ایجاد کند؛ بنابراین بسیار مهم است که برای محصولات خود لیبل مناسب انتخاب کنیم. ما در این مقاله به مقایسه و بررسی لیبل چاپی و بافت پرداختیم.

مطالعه مقاله
نکات مهم برای طراحی برچسب لباس (توضیح جامع)
نکات مهم برای طراحی برچسب لباس (توضیح جامع)

در این مقاله به نکات مهمی که باید قبل از سفارش طراحی برچسب لباس به آن دقت کنید، اشاره کردیم. لطفا جهت خواندن این مقاله کلیک کنید.

مطالعه مقاله