پرسش‌های متداول

 • چگونه باید سفارشم را در وب‌سایت ثبت کنم و هزینه را پرداخت کنم؟

  پس از ورود به ‌حساب کاربری، محصول موردنظر خود را انتخاب کنید و گزینه افزودن به سبد خرید را انتخاب کنید. سپس در مرحله تکمیل خرید اطلاعات خود را وارد می‌کنید و وارد صفحه درگاه پرداخت می‌شوید.
  پرداخت سفارش‌ها از طریق درگاه اینترنتی به پرداخت ملت و ایران کیش انجام می‌شود.

 • برای ثبت سفارش چاپ باید چگونه اقدام کنم؟

  شما می‌توانید در هنگام خرید محصول موردنظرتان، چنانچه امکان چاپ داشته باشد، سفارش چاپ خود را نیز به‌صورت آنلاین ثبت کنید. تنها کافیست تا در مرحله تکمیل خرید، گزینه " برای این محصول سفارش چاپ نیز دارم" را انتخاب کرده و فایل موردنظرتان را آپلود کنید.

 • آیا امکان ثبت سفارش طراحی برای چاپ نیز وجود دارد؟

  بله_ چنانچه برای ثبت سفارش چاپ محصول خود، نیاز به طراحی هم داشته باشید، هم زمان با ثبت سفارش چاپ، باید گزینه "نیاز به طراحی دارم" را انتخاب کنید. هزینه طراحی 350 هزار تومان است که به مبلغ سفارش شما اضافه می‌شود. پس از ثبت سفارش همکاران ما در بخش مربوطه با شما تماس می‌گیرند.

 • آیا امکان فروش حضوری دارید؟

  خیر_ در حال حاضر تمامی سفارشات از طریق سایت و به صورت اینترنتی انجام می‌شود.

 • مدت زمان ارسال سفارشات به چه صورت است؟

  در شهر تهران مدت زمان ارسال سفارشات با پیک، یک روز کاری است. همچنین سفارشاتی که با باربری ارسال می‌شوند، امکان تحویل حضوری درب انبار وجود دارد و شما یک روز پس از ثبت سفارش خود می‌توانید درب انبار تحویل بگیرید. 

  مدت‌زمان استاندارد تحویل کالا توسط پست 3 تا 5 روز کاری است که البته باتوجه‌به شهر مقصد متغیر است.
  زمان تحویل کالا توسط باربری‌ها نیز باتوجه‌به شهر مقصد متفاوت است.
  البته برای سفارشات چاپ باید بازه زمانی چاپ را نیز در نظر بگیرید.

 • هزینه ارسال به چه صورت است؟

  هزینه ارسال مرسولات به‌وسیله پست در هنگام ثبت سفارش قابل‌محاسبه بوده و در هنگام ثبت سفارش بر اساس حجم سفارش و آدرس شما، هزینه پستی برآورد و به شما نشان داده می‌شود.

  هزینه ارسال مرسولات توسط باربری به‌صورت پس‌کرایه محاسبه می‌شود و شما در هنگام دریافت مرسوله هزینه را به باربری پرداخت خواهید کرد. برای اطلاع از هزینه‌های ارسال با این شیوه به دفتر باربری تماس حاصل نمایید.

  همچنین برای سفارش‌های بیش از 900 هزار تومان هزینه ارسال با پست رایگان خواهد بود.

 • چگونه می‌توانم سفارشم را پیگیری کنم؟

  پس از ارسال مرسوله، چنانچه سفارش با باربری ارسال شده باشد کد رهگیری باربری برای شما پیامک خواهد شد و شما می‌توانید با در اختیار داشتن این کد وضعیت مرسوله خود را از باربری موردنظر پیگیری نمایید.

  چنانچه ارسال با پست را انتخاب کرده باشید، کد رهگیری پستی برای شما پیامک خواهد شد و می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت پست، وضعیت سفارش خود را پیگیری نمایید.

 • چگونه می‌توانم سفارشم را تحویل بگیرم؟

  • در شهر تهران، امکان تحویل سفارشات از طریق پیک، تیپاکس، پست، درب انبار تهران و باربری وجود دارد.
  • سفارشات سایر شهرها با استفاده از پست پیشتاز، تیپاکس یا باربری ارسال خواهند شد. در هنگام ثبت سفارش شما می‌توانید شیوه ارسال سفارش را تعیین نمایید. همچنین امکان تحویل حضوری سفارشات درب کارخانه بابل نیز وجود دارد.

  * توجه داشته باشید، ارسال بار توسط باربری به‌صورت پس‌کرایه است و هزینه ارسال بار از دفتر باربری تهران تا دفتر باربری شهر موردنظر شما بر عهده شما است.*

 • اگر از خرید خود بعد از تحویل کالا منصرف شوم میتوانم آن را برگردانم؟

  بله، شما می‌توانید در صورت تمایل محصولات خریداری شده را بدون هیچ محدودیت زمانی به ما برگشت دهید. تنها نکته‌ای که باید رعایت کنید این است که باید محصول را بدون هرگونه آسیب‌دیدگی و در شرایط اولیه خود عودت دهید.
  برای شروع پروسه بازگشت، تنها کافی است با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید و یا می‌توانید کد سفارش و یا شماره تماسی که خرید با آن انجام شده است را به شماره واتس‌اپ 09111131013 ارسال نمایید و درخواست خود را اعلام کنید.

 • در صورت عدم دریافت سفارش، برای ارسال مجدد باید هزینه پرداخت کنم؟

  درصورتی‌که پیش از ارسال مرسوله اقدام به تغییر زمان ارسال نمایید نیازی به پرداخت وجه برای ارسال مجدد مرسوله نیست. درصورتی‌که مرسوله ارسال شده باشد، برای ارسال مجدد نیاز به پرداخت مجدد هزینه ارسال خواهد بود. همچنین برای سفارشاتی که به‌صورت رایگان ارسال می‌شوند در صورت عدم حضور فرد در محل، برای ارسال مجدد مرسوله هزینه ارسال دریافت خواهد شد.

 • وجه از حسابم کسر شده ولی سفارشم در وب‌سایت پرداخت نشده باید چه کاری انجام دهم؟

  چنانچه شما وجهی را پرداخت کردید؛ ولی به‌حساب تورنگ واریز نشد به مدت 24 تا 48 ساعت منتظر بمانید وجه به‌حساب شما بازگشت داده خواهد شد. در صورت عدم بازگشت وجه، این مورد را به واحد پشتیبانی تورنگ اطلاع داده و با بیان زمان و کد پیگیری، پرداخت خود را پیگیری کنید.

 • آیا امکان پرداخت درب محل وجود دارد؟

  خیر - در حال حاضر تمامی پرداخت‌ها به‌صورت اینترنتی انجام می‌شود.

 • اگر در زمان تحویل مرسوله، در محل حضور نداشته باشم، مرسوله مرجوع می‌شود؟

  در صورت نبودن فرد سفارش‌دهنده در محل دریافت مرسوله، مرسوله به انبار تورنگ مرجوع خواهد شد. شما می‌توانید با ما تماس بگیرید تا مرسوله با دریافت هزینه ارسال مجدد برای شما ارسال شود.

 • آیا می‌توانم به‌جای مشخصات خودم، شخص دیگری را برای تحویل سفارش معرفی کنم؟

  بله. هنگام وارد نمودن آدرس شما می‌توانید نام شخص موردنظر خود را وارد کنید، شخص تحویل‌گیرنده می‌بایست کارت شناسایی خود را هنگام تحویل همراه داشته باشد.